Horoskopi un mistika
Horoskopi

Veiksmīga diena, ko pavadīt kopā ar draugiem un ģimeni! Horoskopi 10.jūnijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Zvaigžņu stāvoklis šodien sola pretrunīgu dienu – no vienas puses gribēsies darboties, izpaust savu enerģiju, no citas puses – iespējama emocionālā pārslodze. Tomēr kopumā ļoti veiksmīgs laiks, lai dotos ciemos, pavadītu laiku ar ģimeni un draugiem, kā arī iepazītos. Dažiem cilvēkiem jābūt uzmanīgiem tērējot naudu, kā arī jāuzmanās no traumu riska.

Auns

Planētu novietojums stimulē radošo aktivitāti, iztēli, vēlmi darboties. Lielisks laiks sievietēm: tavs magnētisms būs neaprakstāms.

Vērsis

Radīsies nepieciešamība pēc lieliem naudas tēriņiem. Un notikumi risināsies ne gluži tā, kā tu esi iecerējis. Risks šodien iegūt traumu, tāpēc neesi pārgalvīgs.

Dvīņi

Šodien tu vari būt pārāk impulsīvs un pārāk asi reaģēt uz sīkumiem, kas, protams, ietekmēs arī tavas attiecības ar tuviniekiem.

Vēzis

Brīnišķīga diena intīmajām un ģimeniskajām attiecībām. It īpaši sievietes šodien būs ļoti spilgtas un pievilcīgas. Iespējama jauna iepazīšanās, kas ātri pārvērtīsies par stabilām attiecībām. Labvēlīgs laiks laulībām.

Lauva

Diena simbolizē labvēlību. Var gadīties kādas domstarpības ģimenē, taču no tā var izvairīties, ja tu ar saviem ģimenes locekļiem atradīsi kopīgu aizraušanos.

Jaunava

Šī diena var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus. Iespējamas neparedzētas situācijas braucienos, kā arī visos jautājumos, kas saistīti ar dokumentāciju. Esi vērīgs pret sīkumiem.

Svari

Zvaigžņu stāvoklis palielinās tavu interesi pret dažādām tehnoloģijām. Nav izslēgts, ka tevi gaida pārsteigums naudas lietās, turklāt, patīkams. Šodien vari realizēt savas ieceres, it īpaši, ja tās ir praktiskas.

Skorpions

Iespējams konflikts starp vecāko un jaunāko paaudzi. Nespēja piekāpties sabojās attiecības ģimenē, tāpēc padomā labi, kā konkrētajā situācijā reaģēt. Izrādi cieņu.

Strēlnieks

Diena simbolizē enerģiju. Tā tev būs nepieciešama, lai tu darītu to, ko esi iecerējis. Arī veiksme tevi nepametīs, tāpēc izmanto šo iespēju!

Mežāzis

Diena, kas ir ļoti piemērota, lai tiktos ar draugiem, dotos ciemos, iepazītos. Iespējams arī jaunas draudzības sākums.

Ūdensvīrs

Šodien tev var nākties mainīt plānus sakarā ar sliktu pašsajūtu. Daudzi izjutīs arī emocionālu pārpūli. Pacenties vairāk laiku pavadīt kopā ar sev mīļajiem cilvēkiem un nedarīt sadzīviskus darbus, bet atpūsties.

Zivis

Nav izslēgts, ka tavs mierīgais laika ritējums šodien var tikt izjaukts. Iespējams, gaidāmas naudas grūtības. Iespējams, tev nāksies lūgt pēc padoma vecākam un pieredzējušākam cilvēkam. Taču viņš spēs tev dot labu padomu un arī palīdzēt.

LA.lv