Horoskopi un mistika
Horoskopi

Veiksmīga un darbīga diena radošiem cilvēkiem! Horoskopi 24.janvārim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Veiksmīga un enerģiska diena, kas atsevišķos gadījumos labsajūtu draud izjaukt ar saindēšanās un krāpšanas risku – ēdiet tikai zināmas izcelsmes pārtiku un sargiet savus maciņus. Ļoti veiksmīga diena gan radošām personībām, gan tiem cilvēkiem, kas darbojas ar finansēm. Iespējami arī veiksmīgi pirkumi. Vakara stundās ieteicams sevi palutināt ar karstu, aromātisku vannu.

Auns

Laba diena radošajiem Auniem – jūs šodien sasniegsiet lieliskus rezultātus. Vari pieņemt draugu palīdzību – tā noderēs. Iespējamas naudas investīcijas, arī tās šodien būs veiksmīgas.

Vērsis

Tavs prāts šodien darbosies izcili, tāpēc šo dienu centies veltīt darbam. Tava dzīvīgā enerģija šodien būs tavs atslēgvārds un lielākais palīgs, kas pavadīs tevi visas dienas garumā. Lai kam tu pieķertos, tas būs veiksmes pavadīts.

Dvīņi

Ļoti veiksmīga diena, kad tu jutīsies lieliski. Tev būs ļoti labs noskaņojums. Tu vari sev uzticēt sarežģītus uzdevumus un tikties ar nozīmīgiem cilvēkiem tavā dzīvē. Veiksmīgi risināsi arī ar finansēm saistītus jautājumus.

Vēzis

Tevi šodien var piemānīt, tāpēc uzmanīgi seko līdzi saviem naudas izdevumiem. Iespējama pat apzagšana (pieskati savu maciņu). Centies ēst tikai svaigu un zināmas izcelsmes ēdienu, pastāv saindēšanās risks.

Lauva

Šodiena ir lieliski piemērota diena tam, lai tu rīkotos un būtu darbībā, bet absolūti nepiemērots laiks, lai tu čīkstētu un sūdzētos. Starp citu, vari doties ceļojumā – tas būs ļoti veiksmīgs. Vakarā palutini sevi ar aromātisku, siltu vannu.

Jaunava

Laba diena, lai iegādātos vērienīgus pirkumus, piemēram, mājokli vai automašīnu. Esi izlēmīgs finanšu jautājumos, rēķini līdzi un veiksmīgi pirkumi tevi šodien nepievils.

Svari

Brīnišķīga diena, lai realizētu nopietnas ieceres un ieguldītu naudu. Tavi sapņi piepildīties! Labas attiecības šodien tev būs arī ar mīļoto. Nebūtu slikti, ja jūs pavakariņotu kopā romantiskā atmosfērā.

Skorpions

Šodien tu pārspēsi pats sevi – būsi sabiedrisks un asprātīgs. Piemērots laiks ballītēm, tikšanām ar draugiem un dažādiem saviesīgiem pasākumiem. Nekoncentrējies uz problēmu risināšanu, citu dienu tās atrisināsies pašas par sevi.

Strēlnieks

Veiksmīga diena, lai to pavadītu kopā vai nu ar saviem bērniem. Lieliska informācijas apmaiņas diena, veiksies arī finanšu jautājumos. Veiksmīgi ceļojumi. Savus spēkus pataupi savai ģimenei, nevis iztērē tos biznesam.

Mežāzis

Šajā dienā tu jutīsies ļoti seksuāls un tev būs vēlme izpildīt visas partnera vēlmes. Vari ļaut vaļu savām emocijām un jūtām, taču nedari muļķības. Atturies no greizsirdības.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Mierīga un nosvērta diena, ko ieteicams pavadīt kopā ar sev tuviem un mīļiem cilvēkiem. Vēlams pusdienot un vakariņos mājās, un pašiem gatavot ēdienu. Nevajadzētu piedalīties pasākumos, kur ir daudz cilvēku.

Zivis

Laba diena biznesa lietām. Vari uzsākt jaunus, vērienīgus projektus – visam uzsāktajam būs veiksmīgs turpinājums. Piemērots laiks, lai dotos pie friziera.

LA.lv