×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
26. jūnijs, 2014
Drukāt

Veiksmīgākais piemājas veikals Latvijā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Veikalu tīkla LaTS loterija “Pērc pārīti!” ir noslēgusies, un galveno balvu – automašīnu “Peugeot 107” – laimējusi mālpilniece Iveta Karlsone.

Automašīna braukšanas kārtībā, reģistrēta un apdrošināta gaidīja veiksminieci Ivetu Karlsoni Cēsīs. Tumši zilā “Peugeot 107” aizdedzes atslēgas pasniedza veikalu tīkla Latvijas tirgotāju savienība SIA valdes priekšsēdētājs Raimonds Okmanis. Negaidītā veiksme Ivetu saviļņoja līdz prieka asarām, un priecīgajam notikumam izdevās noticēt tikai brīdī, kad tika izbraukts pirmais goda aplis.

Iveta skaidro, ka viņas veiksme ir LaTS veikala vadītājas un pārdevēju draudzīgās attieksmes rezultāts. Proti, LaTS veikali lielākoties ir piemājas veikali, un, kā jau tas mēdz būt, pārdevēji ar pircējiem ir pazīstami, un attiecības ir draudzīgākas nekā lielveikalos. Iveta atceras, kā LaTS veikala vadītāja vienkārši iedevusi loterijas lapiņu un ieteikusi pamēģināt piedalīties.

Lai gan parasti Iveta nemēdz piedalīties loterijās, taču šoreiz, ja jau LaTS veikala vadītāja tā draudzīgi iesaka, kāpēc gan nepamēģināt.

Kad automašīnas atslēgas jau rokā un visi dokumenti parakstīti, Iveta ieminas, ka šim Mālpils veikalam LaTS esot īpaši laba aura. Šī nav pirmā automašīna, ko laimējuši tieši šī veikala pircēji.

Pirms vairākiem gadiem loterijā, kuras dalībniece piedalījusies, iepērkoties Mālpils veikalā, jau esot laimēta automašīna. “Tas laikam tāpēc, ka uz skursteņa ir stārķa ligzda,” Iveta piebilst.

Veikalu tīkls LaTS ir lielākais mazumtirgotāju tīkls Latvijā un ietver vairāk nekā 700 tirdzniecības vietu gan pilsētās, gan lauku apvidos. Loterija “Pērc pārīti!” norisinājās no 1. maija līdz 16. jūnijam, un tajā piedalījās visi veikalu tīkla LaTS veikali.

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+