×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
28. novembris, 2013
Drukāt

Veiksmīgās un neveiksmīgās dienas decembrī visām horoskopa zīmēm

Fotolia.comFotolia.com

Auns


Auns jutīs spēku pieplūdumu, tāpēc gribēs darīt vairākas lietas vienlaikus. Tomēr, pirms ķerties pie plānu īstenošanas, ieteicams izvērtēt savas iespējas, lai izvairītos no liekas spriedzes. Vairāk uzmanības jāvelta ģimenei. Sākot no 7. decembra, labvēlīgs laiks juridisku jautājumu risināšanai, ceļojumiem, kultūras pasākumiem un redzesloka paplašināšanai.

Veiksmīgās dienas: 1., 13., 25., 26., 27., 31.

Neveiksmīgās dienas: 6., 12., 22., 28.

Vērsis


Vērsis pēc aktīva darbošanās perioda jutīs nogurumu. Tāpēc pieaugs neapmierinātība. Piemērots laiks, lai caurskatītu dokumentus un līgumus. Darbā iespējamas pārbaudes, kas saistītas ar darba attiecību likumīgu noformēšanu. Nav ieteicams slēgt jaunus sadarbības līgumus. Vairāk uzmanības jāvelta veselībai un jāizvairās no steigas, jo tas var izraisīt traumas.

Veiksmīgās dienas: 3., 5., 13., 20., 25., 31.

Neveiksmīgās dienas: 1., 12., 22., 28.

Dvīņi


Dvīņi ilgosies pēc saules un silta laika, tāpēc būs pesimistiski noskaņoti. Jācenšas savu neapmierinātību neizgāzt uz tuviem cilvēkiem, jo viņi pie tā nav vainīgi. Piemērots laiks uzzināt un apgūt kaut ko jaunu, tāpēc ieteicams apmeklēt kursus, seminārus vai doties nelielā izklaides braucienā. Ieteicams parūpēties par imūnsistēmas nostiprināšanu.

Veiksmīgās dienas: 1., 7., 11., 12., 21., 25.

Μ. 5., 6., 19., 27.

Vēzis


Vēzis gribēs izjust omulīgo mājas gaisotni, tāpēc jau laikus sāks gatavoties Ziemassvētkiem. Kaut arī dāvanu gatavošana ir atbildīgs un patīkams darbs, nedrīkst aizmirst par ikdienas pienākumiem. Jācenšas visu veikt laikus, lai izvairītos no spriedzes un konfliktiem. Vairāk laika pavadiet kopā ar bērniem. Atturieties no spontāni radušos ideju realizēšanas, tas radīs zaudējumus.

Veiksmīgās dienas: 4., 9., 13., 24., 30., 31.

Neveiksmīgās dienas: 6., 7., 18., 21.

Lauva


Lauva pēc saspringta perioda beidzot varēs atslābināties un gatavoties svētkiem. Labvēlīgs laiks, lai plānotu atpūtas un izklaides pasākumu apmeklējumus vai organizētu tos. Iespējamas jaunas iepazīšanās. Lai gada nogalē viss ritētu, kā plānots, ieteicams darba lietas sakārtot līdz decembra vidum. Jāizvairās no konfliktiem ar valsts amatpersonām un kārtību sargājošām personām.

Veiksmīgās dienas: 7., 11., 16., 18., 22., 26.

Neveiksmīgās dienas: 3., 9., 23., 28.

Jaunava 


Jaunava izjutīs nelielu nogurumu un enerģijas kritumu, tāpēc ieteicams stiprināt savu imūnsistēmu, apmeklēt masāžas un pirti. Ikdienas darbos palūdziet palīdzību radiniekiem vai draugiem. Lai svētki sagādātu prieku, centieties svarīgākos darbus veikt decembra pirmajā pusē. Nav ieteicams ceļot vai apmeklēt masu pasākumus. Jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē.

Veiksmīgās dienas: 9., 10., 18., 23., 26., 28.

Neveiksmīgās dienas: 4., 5., 6., 14.

Svari


Svari izjutīs spriedzi laika trūkuma dēļ, tāpēc jānosaka šā mēneša prioritātes un laikus jāplāno darbi. Lai viss ritētu raiti, ieteicams labi izgulēties pirms atbildīgu darbu veikšanas. Svētkus labāk pavadīt kopā ar ģimeni un radiniekiem. Labs laiks meditācijām, grāmatu lasīšanai, atpūtai un relaksācijas procedūrām. Jābūt uzmanīgiem pie automašīnas stūres.

Veiksmīgās dienas: 3., 12., 13., 21., 25., 29.

Neveiksmīgās dienas: 4., 7., 15., 19.

Skorpions


Skorpionam spriedzi radīs partnerattiecības. Pretēji Skorpiona vēlmēm mierīgi un laiski pavadīt šā gada pēdējo mēnesi, citi centīsies viņu iesaistīt pasākumu organizēšanā. Lai izvairītos no pārpratumiem, skaidri un saprotami ir jādara zināmas savas vēlmes, nevis jāapvainojas. Labvēlīgs laiks sporta aktivitātēm dabā un svaigā gaisā. Ieteicams apmeklēt arī SPA procedūras.

Veiksmīgās dienas: 2., 6., 16., 17., 23., 30.

Neveiksmīgās dienas: 12., 18., 25., 29.

Strēlnieks


Strēlnieka dzīvē viss ritēs savu gaitu. Decembra pirmajā pusē jāsakārto darba lietas, lai mazinātu spriedzi mēneša otrajā pusē. Tā kā veiksme ir saistīta ar cilvēka pašsajūtu, vairāk uzmanības jāvelta sava tēla pilnveidošanai, tāpēc ieteicams apmeklēt skaistumkopšanas salonu, masāžas vai sporta zāli un iegādāties ko jaunu savai garderobei.

Veiksmīgās dienas: 3., 7., 8., 17., 22., 25.

Neveiksmīgās dienas: 6., 11., 18., 28.

Mežāzis


Mežāzis jutīs spēku izsīkumu, tāpēc jācenšas samazināt savu pienākumu slogu. Jārūpējas par savu veselību, jo mazināsies imūnsistēmas aizsargspējas. Rūpīgi jāplāno laiks un darbi. Jācenšas izvairīties no konfliktiem ģimenē. Jāuzmanās no asiem, viegli uzliesmojošiem un sprāgstošiem priekšmetiem. Labs laiks meditācijām, grāmatu lasīšanai un atpūtai.

Veiksmīgās dienas: 3., 8., 9., 19., 24., 31.

Neveiksmīgās dienas: 2., 6., 11., 30.

Ūdensvīrs 


Ūdensvīrs izjutīs ierobežojumus, ko tam radījusi pati dzīve. No decembra otrās nedēļas situācija jūtami uzlabosies un tas mazinās spriedzi. Labs laiks, lai padomātu par jaunu sadarbības partneru piesaistīšanu, lai paplašinātu biznesu. Brīvo laiku ieteicams pavadīt kopā ar draugiem kādā no izklaides un atpūtas centriem.

Veiksmīgās dienas: 7., 8., 13., 21., 25., 27.

Neveiksmīgās dienas: 9., 16., 17., 24.

Zivis


Zivis jutīsies enerģijas pārpilnas un gribēs darboties ar plašu vērienu. Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, pirms ķerties pie savu plānu realizēšanas, pajautājiet citiem viņu viedokli. Decembra vidū zaudējumus var radīt pārsteidzīga rīcība. Labs laiks, lai atklātu citiem savus talantus. Jābūt piesardzīgiem, kārtojot dokumentus, ja esat nolēmis doties ceļojumā.

Veiksmīgās dienas: 3., 7., 9., 13., 22., 28.

Neveiksmīgās dienas: 11., 16., 20., 29.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+