Horoskopi un mistika
Netradicionāli

Veiksmīgās un neveiksmīgās dienas janvārī visām Zodiaka zīmēm 0

Foto – Shutterstock.com

Auns

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2
© LenaPics – Fotolia.com
Auns būs apņēmības pilns realizēt savus plānus. Pirms ķerties pie darba, ieteicams visu rūpīgi izvērtēt un neļauties emocijām, jo tas var radīt spriedzi attiecībās. Piemērots laiks paplašināt redzesloku un apgūt jaunu vaļasprieku. Savu mērķu sasniegšanā varat lūgt padomu un palīdzību draugiem. Nav piemērots laiks naudas darījumu veikšanai un līgumu slēgšanai.

Veiksmīgās dienas: 1.;5.;9.;23.;27.;28.
Neveiksmīgās dienas: 6;16;26;29.

Vērsis

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Vērsis jutīs spēkus atgriežamies, un tas radīs vēlmi uzlabot situāciju. Jābūt apdomīgam, izsakot savu viedokli, jo citi to var pārprast. Visa mēneša garumā būs jūtama spriedze attiecībās. Piemērots laiks ceļojumiem un jaunu zināšanu apguvei. Labvēlīgs laiks darījumiem ar nekustamo īpašumu. Jācenšas izvairīties no steigas, jo tas var radīt papildu spriedzi.

Veiksmīgās dienas: 5;7;11;15;17;25.
Neveiksmīgās dienas: 2;10;24;30.

Dvīņi

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2
© LenaPics – Fotolia.com
Dvīņi jutīs spēku izsīkumu un nogurumu, tāpēc biežāk būs manāmas garastāvokļa svārstības. Lai izvairītos no pašu radītas spriedzes, ieteicams pārdomāti plānot savu laiku un darbus. Piemērots periods materiālā stāvokļa uzlabošanai. Vairāk uzmanības jāvelta bērniem un tuviem cilvēkiem, jo tie jūs sapratīs un atbalstīs. Iespējamas jaunas iepazīšanās.

Veiksmīgās dienas: 1;9;19;20;27;28.
Neveiksmīgās dienas: 4;5;11;26.

Vēzis

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Vēzim aktuāli būs partnerattiecību jautājumi gan personiskajā dzīvē, gan darbā. Jāizvairās no pārsteidzīgiem secinājumiem, pirms nav noskaidrots, cik patiesa ir jūsu rīcībā esošā informācija. Piemērots laiks paplašināt redzesloku un apmeklēt kultūras pasākumus. Jauni iespaidi palīdzēs radošāk risināt ikdienas jautājumus. Ieklausieties citu dotajos padomos.

Veiksmīgās dienas: 3;9;11;13;16;29.
Neveiksmīgās dienas: 6;8;27;28.

Lauva

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Lauva jutīs vajadzību pēc sapratnes un atbalsta, tāpēc meklēs tādu cilvēku sabiedrību, kas uzklausa un neko nepieprasa pretī. Piemērots laiks, lai sakārtotu un uzlabotu savu veselību. Kārtojot darījumus un parakstot dokumentus, uzmanīgi jāiepazīstas ar to saturu, jo pavirša attieksme nākotnē var nest zaudējumus. Vairieties no augstprātības un iedomības.

Veiksmīgās dienas: 1;4;13;15;18;27.
Neveiksmīgās dienas: 3;8;12;30.

Jaunava

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Jaunavai svarīgi būs jautājumi, kā uzlabot dzīves kvalitāti un atrast laiku savu vajadzību apmierināšanai. Tāpēc vairāk uzmanības ieteicams veltīt jaunu lietu ieviešanai ikdienas dzīvē. Piemērots laiks romantiskām vakariņām, sporta aktivitātēm un garderobes pilnveidošanai. Centieties dzīvē ienest vairāk krāsu un prieka.

Veiksmīgās dienas: 1;3;9;15;20;31.
Neveiksmīgās dienas: 4;11;18;19.

Svari

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Svariem būs sajūta, ka no viņiem prasa pārāk daudz. Pienākumu un atbildības nasta būs paņēmusi daudz enerģijas un spēka. Tāpēc lielāka uzmanība jāvelta pašsajūtai un veselības stāvoklim. Ieteicams apmeklēt relaksējošas un tonizējošas ķermeņa procedūras. Plānojot darbus, neaizmirstiet par brīvdienām un atpūtas brīžiem. Šajā periodā nav ieteicams sākt kaut ko jaunu.

Veiksmīgās dienas: 1;5;9;19;20;27.
Neveiksmīgās dienas: 6;7;21;23.

Skorpions

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Skorpions pēc labi padarīta darba var doties nelielā ceļojumā, lai izvēdinātu galvu un smeltos jaunas idejas sevis realizēšanai. Labvēlīgs laiks jaunu kontaktu veidošanai, projektu uzsākšanai un pieredzes apmaiņas braucieniem. Janvāra otrajā pusē jābūt uzmanīgam, lietojot elektroierīces. Nav ieteicams plānot lidojumus.

Veiksmīgās dienas: 2;3;7;8;22.
Neveiksmīgās dienas: 10;16.;18;24.

Strēlnieks

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Strēlnieka rūpīgi saplānotajā ikdienā spriedzi ienesīs apkārtējo cilvēku vieglprātīgā attieksme pret saviem pienākumiem. Lai izvairītos no aizkaitinājuma un dusmām, ieteicams biežāk izteikt savu viedokli un veidot dialogu ar cilvēkiem. Piemērots periods finanšu darījumu kārtošanai un kontaktu paplašināšanai. Iespējamas jaunas iepazīšanās. Ieteicams apmeklēt kultūras pasākumus.

Veiksmīgās dienas: 1;9;14;15;23;24.
Neveiksmīgās dienas: 6;12;18;22.

Mežāzis

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Mežāzis gribēs pabūt vienatnē, lai atjaunotu spēkus un saplānotu darbus. Tāpēc jācenšas laikus veikt ikdienas pienākumus un neuzņemties jaunus darbus, pirms vecie vēl nav pabeigti. Vairāk uzmanības jāvelta pašsajūtai un jāieklausās sirdsbalsī. Ieteicams uzturēties svaigā gaisā vai labi vēdinātās telpās. Nav labvēlīgs laiks darījumiem un līgumu slēgšanai.

Veiksmīgās dienas: 2;7;8;18;26;31.
Neveiksmīgās dienas: 11;14;15;28.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Ūdensvīrs jutīs, ka pienācis laiks kaut ko mainīt savā dzīvē, un tāpēc interesēsies par jaunām iespējām sevis realizēšanai. Kaut gan prāts meklēs jaunas iespējas, ķermenis gribēs atpūsties. Tas radīs iekšēju spriedzi un neapmierinātību. Lai mazinātu iespēju kļūdīties, ieteicams ar jaunu darbu uzsākšanu nedaudz nogaidīt. Vairāk laika un uzmanības veltiet cilvēkiem, kas jums sagādā prieku.

Veiksmīgās dienas: 1;5;9;10;15;20.
Neveiksmīgās dienas: 2;19;24;31.

Zivis

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Zivis jutīsies enerģijas pilnas un gribēs aktīvi darboties. Lai viss izdotos, kā plānots, lūdziet citiem jums palīdzēt. Necentieties nevienu pārliecināt vai pierunāt ar jums sadarboties, jo tas var prasīt papildu izdevumus un gala rezultātā nest vilšanos. Ieklausieties draugu padomos. Piemērots laiks jaunu iemaņu apgūšanai. Rēķinieties tikai ar jūsu rīcībā esošajiem resursiem, nevis ar plānotajiem ienākumiem, jo naudas apritē varētu būt kavēšanās.

Veiksmīgās dienas: 5;7;9;21;27.
Neveiksmīgās dienas: 8;17;23;28.

LA.lv