×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
15. marts, 2017
Drukāt

Veiksmīgi noslēgusies labdarības akcija vijolnieces Evas Binderes slimajam dēlam (1)

Foto - LetaFoto - Leta

Kā vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”, 7. marts vijolniecei un Latvijas Mūzikas akadēmijas profesorei Evai Binderei (42) bija dubulti svētki. Nominācijā “Gada mūziķis” viņa saņēma “Lielo Mūzikas balvu 2016” un veiksmīgi noslēdzās labdarības organizācijas “Ziedot.lv” projekts “Palīdzība Valteram Kristianam Šļaram”, kurā tika vākti ziedojumi mūziķes slimajam dēlam. Kopumā tika saziedoti 5490,10 eiro, ar kuru palīdzību samaksās auklītes pakalpojumus ilgtermiņā un mūziķe cer, ka varēs segt arī terapijas izmaksas ilgākam laikam un iegādāties pacēlāju.

Vijolnieces deviņgadīgais dēls Valters Kristians kopš gada vecuma sirgst ar retu slimību – akūtu nekrotizējošu smadzeņu encefalopātiju, kā rezultātā viņš nestaigā un nespēj pats par sevi parūpēties. Kā žurnālā atklāj Eva Bindere, pamazām dēlam ir vērojams progress – viņš ceļas kājās, veido zilbes, uzklausa sacīto. “Fiziski Valters ir kā mazs bērns, pie kura visu laiku kādam ir jābūt. Jāpalīdz viņam vingrot un visādi citādi jādarbojas – piemēram, jāmāca ēst pastāvīgi.”

Ikdienā Valtera aprūpē palīdz gan bijušais vīrs un Valtera tēvs Vilnis Šļars, gan meita Anna (22). Taču, tā kā Eva strādā, tad diendienā ir nepieciešama īpaši izglītotas auklītes asistentes palīdzība, kura dēlu aizved uz fizioterapiju, rehabilitāciju un speciālo skolu, kā arī uzņemas ikdienas aprūpi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Mēs esam malači un mazajam lai uzlabojas veselība. Mēs arī turpmāk iespēju robežās palīdzēsim un stulbus komentārus neņemsim galvā!

Draugiem Facebook Twitter Google+