Horoskopi un mistika
Horoskopi

Veiksmīgs laiks izšķirošiem lēmumiem un rīcībai! Horoskopi 11. oktobrim1

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Laba diena, lai darbotos mājās. Neitrāls periods dažādām naudas operācijām. Labvēlīgs laiks, lai dotos ceļojumos un komandējumos.

Vērsis

Šodien vislabāk visus jautājumus risināt kolektīvi vai arī lūgt pēc padoma citiem cilvēkiem. Nopietnas sarunas ar priekšniecību šodien vēlams atlikt uz citu dienu. Var nodarboties ar maziem mājas darbiņiem un citām sadzīviskām lietām.

Dvīņi

Šodien vajadzētu nodarboties ar sīkiem, nelieliem darbiņiem un lēnām virzīties uz savu mērķi. Ja tu par kaut ko šaubies, lēmumus pieņem pastāvīgi, bez citu cilvēku iejaukšanās. Nav ieteicams vērsties pie priekšniecības un mainīt darbavietu. Diena piemērota mājas kārtošanai un citiem sadzīviskiem darbiem.

Vēzis

Šajā laikā vari gan iesākt jaunus, gan turpināt jau iesāktos darbus, veiksmīgi arī dažādi naudas darījumi. Iespējams, tevi sagaida veiksmīgas, jaunas iepazīšanās. Piemērots laiks, lai veiktu sarunas ar priekšniecību. Tāpat veiksmīgas laiks, ko pavadīt kopā ar mīļoto.

Jaunava

Tu šodien vari būt ļoti aktīvs un apkārtējie būs mazliet uztraukušies par tavu ārišķību un aktivitātēm, tomēr nenovirzies no sava ceļa – viss, ko tu dari, ir pareizi. Intuīcija tevi nepievils.

Jaunava

Šodien tu ieraudzīsi sava darba rezultātus. Vari mainīt šodien darbavietu – veiksmīgs laiks. Ja tu izjūti iekšēju nemieru, centies vairāk uzturēties svaigā gaisā – tas tev patiešām palīdzēs.

Svari

Nevajadzētu šodien uzsākt jaunus darbus un projektus, bet turpināt un pabeigt jau iesāktos. Izvairies no sarunām ar priekšniecību. Pēc iespējas vairāk pavadi dienu kopā ar tuviniekiem un draugiem.

Skorpions

Vēlams nestrādā vienam pašam. Iespējas uz veiksmi šodien gaidāmas tikai tad, ja tu strādāsi kopā ar kolēģiem.

Strēlnieks

Šis ir veiksmīgs laiks izšķirošiem lēmumiem un rīcībai. Šajā laikā nevajadzētu uzsākt jaunus un vērienīgus projektus, ķerties klāt atbildīgām lietām. Vislabāk šajā laikā ir visu pabeigt, turklāt nešauboties pa pareizo izvēli.

Mežāzis

Veiksme tevi gaidīs šodien arī mazos, ikdienišķos darbiņos, bet tu varēsi sasniegt arī izvirzītos mērķus. Nelabvēlīgs periods, lai uzsāktu jaunas lietas un kaut ko plānotu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Velti šodienu sava darbam, plānošanai un pamatiem nākotnes iecerēm. Uzdevumus veic ar lielāk atbildību, nekā parasti, turklāt šodien iesākto vēlams arī pabeigt.

Zivis

Šodien tu mācēsi veiksmīgi strādāt komandā. Tev arī šodien izdosies radīt labu un auglīgu atmosfēru sev apkārt.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Kontrolē savas emocijas! Horoskopi 17. oktobrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Kā akmens siena: 4 horoskopa zīmju pārstāvji, kas vienmēr izskatās aizkaitināti un sapīkuši
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Apdomā savu rīcību pirms nākas novērst tās sekas! Horoskopi 16. oktobrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SK
Skaties.lv
Latvijā
“Putina kreklu” skandāls iedvesmo radikāli Lindermani savai apģērbu līnijai 1
7 stundas
LE
LETA
Ekonomika
”PNB bankas” kreditori varētu neatgūt miljoniem eiro
5 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Varbūt mūsu atmiņas ir kā akmeņi! Saruna ar akmeņu muzeja vadītāju Vilni Strautiņu 1
Intervija 5 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānijas parlaments nobalso par breksita termiņa pagarināšanu 1
10 stundas
MZ
Monika Zīle
Latvijā
Monika Zīle: Mitoloģijas mācības
6 stundas