Horoskopi un mistika
Horoskopi

Veiksmīgs laiks mīlestībai un piedzīvojumiem! Horoskopi no 13. līdz 19. maijam0

Foto: pexels

Auns

Nedēļas sākumā jutīsies pārliecināts par saviem spēkiem, izmanto personisko šarmu. Šonedēļ aktuāli domāt par naudas lietām, vari plānot arī lielākus pirkumus. Sestdiena lieliska diena, lai pakaulētos par labāku noskatītā pirkuma cenu.

Vērsis

Laba nedēļa skaistumkopšanai, lai padomātu par savu imidžu. Pavisam drosmīgajiem – vari atļauties arī diezgan radikāli kaut ko mainīt savā stilā. Nedēļas nogalē mīlas dzīvē un attiecībās prasīsies vairāk viegluma, brīvības un eksperimentu.

Dvīņi

Svarīga nedēļa pārdomām. Daudz laika veltīsi sev, savai iekšējai pasaulei. Būs nepieciešams laiks vientulībai, lai padarītu lietas, kuras interesē tikai tevi. Iekšējais dialogs būs ļoti aktīvs, un šajā laikā vari nonākt pie nozīmīgiem secinājumiem.

Vēzis

Sociāli nozīmīga nedēļa. Šis nav laiks, lai slēptos mājās, bet lai dotos pasaulē, sabiedrībā. Otrdiena un trešdiena īpaši labvēlīgas sadarbībai, kontaktu veidošanai, iejūtīgām sarunām. Sestdien vari veidot jaunas draudzības uz kopēju interešu pamata.

Lauva

Nozīmīga nedēļa karjerai un sabiedriskajai dzīvei. Labas iespējas nokļūt uzmanības centrā. Vari piedzīvot kādu svarīgu notikumu, ja vien nesēdēsi mājās. Sestdiena visai aktīva, lai daudz ko paveiktu un iesaistītu citus kādā savā projektā.

Jaunava

Laba nedēļa, lai apgūtu kaut ko, kas nāk no svešām kultūrām, piemēram, ko nozīmē ķīniešu hieroglifi vai kā pareizi gatavot suši. Vari ienest savā ikdienas ēdienkartē kaut ko īpatnēju. Finanšu jautājumu risināšanai labākā diena piektdiena.

Svari

Veiksmīga nedēļa intīmām attiecībām un dziļai pašanalīzei. Ja vēlies saprast, kāpēc notiek tā, kā notiek, šajos jautājumos vislabāk varēsi iedziļināties otrdien un sestdien – dienās, kad viegli iekļūt lietu būtībā. Radošākais – trešdienas vakars.

Skorpions

Svarīga nedēļa attiecībām, sadarbībai, jo īpaši otrdiena un trešdiena. Esi mijiedarbībā ar cilvēkiem, pat ja negribas, un gūsi neaizmirstamus iespaidus. Sestdien vari ļauties eksperimentiem mīlas dzīvē, transformējošām sarunām.

Strēlnieks

Svarīgi pievērsties veselībai. Darbs nav zaķis – neaizbēgs! Veselības sakārtošana var prasīt arī finanšu līdzekļus, tam naudu nevajadzētu žēlot. Atļauj citiem sev palīdzēt. Piemērots laiks, lai izstrādātu sev jaunus, veselīgākus ikdienas ieradumus.

Mežāzis

Veiksmīga nedēļa mīlestībai un piedzīvojumiem. Var paveikties arī loterijā. Otrdien, trešdien dodies sabiedrībā vai uz randiņu. Šīs ir labas dienas attiecību veidošanai, kultūras baudīšanai. Nedēļas nogalē iespējami impulsīvi tēriņi, izplāno, cik vari tērēt.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Veiksmīgi risināsies nekustamā īpašuma jautājumi un attiecību jautājumi ģimenē. Otrdien, trešdien viegli rast kompromisus. Otrdien – vairāk uz loģikas pamata. Trešdien – uz iejūtības pamata. Sestdiena, svētdiena – emocionāli intensīvākas dienas.

Zivis

Lieliska nedēļa, lai tiktos ar draugiem, paziņām, lai iestātos biedrībās un organizācijās. Prāts visaktīvāk strādās otrdien, piektdien un sestdien, izmanto šīs dienas mācībām, informācijas pētīšanai. Nakts no sestdienas uz svētdienu var būt nemierīga.

 

LA.lv