×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
25. jūnijs, 2015
Drukāt

Veikta kratīšana divās tūrisma firmās par neatļautiem ceļojumiem uz Krimu un Sevastopoli (21)

Foto - Anita PirktiņaFoto - Anita Pirktiņa

17.jūnijā Drošības policija veikusi tiesas sankcionētas kratīšanas divos objektos Rīgā – Marijas ielā 7 un Dzirnavu ielā 57 -, saistībā ar kriminālprocesu par Latvijas Republikā reģistrētu juridisku personu veiktām neatļautām tūrisma darbībām, portālu “la.lv” informēja Drošības policijā.

Kratīšana veikta 4.jūnijā uzsākta kriminālprocesa ietvaros saskaņā ar pamanītām noziedzīga nodarījuma pazīmēm, kas noteikts Krimināllikuma 84.pantā “Starptautisko organizāciju noteikto sankciju pārkāpšana”.

Proti, par Eiropas Savienības Padomes Regulā noteiktā aizlieguma sniegt pakalpojumus, kas tieši saistīti ar tūrisma darbībām Krimā un Sevastopolē, pārkāpšanu. Šī kriminālprocesa ietvaros divām personām ir piemērots procesuālais statuss – persona, pret kuru uzsākts kriminālprocess.

Kā liecina publiski pieejamā informācija, adresē Marijas ielā 7 atrodas tūrisma aģentūra “Viva Delta” un “MKBC TOUR”, bet Dzirnavu ielā 57 uzņēmums “Juniversal” kārto vīzas uz Krieviju un apdrošināšanu. Drošības policija aģentūru vārdus gan neatklāj.

Pievienot komentāru

Komentāri (21)

 1. kadi merkaki var aizliegt celot kur cilveki grib kaut pie slepkavas porosenko lai sim iedurtu ar adatu nu jaunumi letinu valsti jasaprot ka baltiju okepejusi veca eiropa kura jau no seniem laikiem krievijas ienaidnieks bet ari no seniem laikiem cilveki nau skatijusies uz merkaku politiku tik un ta braukaja nevienam nejautojot drikst vai ne kas to var ierobezot ka nacisti ukrbalt…..

 2. ES izdevusi VAI PIEļĀVUSI noziedzīgu rīkojumu izdošanu – – par tādu vainīgie ierēdnis un valdītāji jātiesā. NORMĀLA TAISNīBAS IZJŪTA TO SAKA .

  JA PRINCIPIāLI NAV AIZLIEGTS CEļOT –
  Kāda daļa ES gaulaiteram par to kur cilveks biļetes vai apdrošināšanu pērk pērk – PA KADU MARšRUTU TO VEIC un kur vīzas dabon -ja es gribu pa Lugandonu pabraukāt un uz vietas papētīt situāciju politisko vai biznesa – man jābūt defaultai brīvībaI TO IZDARīT TĀPĒC KA ES TĀ GRIBU, TĀPĒC KA MAN TĀ VAJAG – no ukraiņa , maskavieša , rostovas goblina vai tieši no lugandoņa.. … no pēdējā būtu visdabiskāk .

  Es nebrīnos ka eiropas tūristi viņu valdību perdelēšanas dēļ karstasinīgāku musulkmaņu uzbrukumus dabon – es pats netaisos ceļot – bet attieksme mani personiski apvaino – kā brīvu cilvēku apvaino .. manu katoļa iekšējo Jēzu apvaino. Svētais Gars ne tuvu nav tāda rīkojuma autors …

  tā drīkst tikai pret vergiem izturēties .

  Nejauši uzdūros kriminālromanam ar APDOPMĀTVĒRTU moto no Svētajiem Rakstiem – PATIESAIS DIEVS – pasaules radītājs tā saka…KATRAM … Dievs vairāk ka cilvēki jaklausa – …

  Чингиз Абдуллaев

  “Три цветa крови”

  И скaзaл Господь Моисею: возьми всех нaчaльников нaродa, и повесь их Господу перед солнцем, и отврaтится от Изрaиля ярость гневa Господня.
  Четвертaя книгa Моисеевa,
  Числa, 25, 4

  А ведь если вы покоритесь человеку, подобному вaм, поистине, тогдa вы будете в убытке.
  Корaн, Сурa 23,
  Верующие, 36

  Ибо мы признaем, что человек опрaвдывaется верою, незaвисимо от зaконa.
  Послaние к Римлянaм, 3, 28

 3. moska rej bet karavana iet.

 4. Krima ir Ukrainas okupēta teritorija, un ja ļoti vajag , tad vīza jāiegūst no Ukrainas institūcijām.

  • blēņas – PRIVĀTAM valdījumam ir prioritrāte pret visu pārējo formālo pusi — politorganizācijai – vai tā Ukraina, Krievija vai Eiroreihs viszemakā vertība – valsts un valdības ir priekš cilvēka nevis cilvēks priekš valsts

   Cilvēks -Dieva dēls – otrā persona pēc Dieva ir visaugstākais — likums nav un nedrīkst būt pāri cilvēkam –

   Власть, достаточно сильная, чтобы обеспечить вас всем необходимым, также достаточно сильна, чтобы отобрать у вас все, что вы имеете… История подтверждает, что с увеличением размеров правительства уменьшается степень свободы народа… Когда правительство боится своего народа, это – свобода. Когда народ боится своего правительства, это – тирания.
   Томас Джефферсон

   par cik ne Ukraina valda krimā pat ne Krievija valda – tad jāvienojas un jāsadarbojas tikai ar tiem kam privāti kāda teikšana Krimā…

 5. Reņģes gan drīkst tirgot un sūkstīties, ka krievi pielīdējiem rāda durvis. Divkosība, latviešu nacionālā iezīme, tāpat kā nenovīdība un skaudība

  • j 25. jūnijs, 2015 15:26 Atbildēt
   ………. Divkosība, latviešu nacionālā iezīme, tāpat kā nenovīdība un skaudība ………..
   ————————————————————————————————–
   NAV TAISNĪBA !!!!!

 6. Marijas ielā 7 atrodas tūrisma aģentūra “Viva Delta” un “MKBC TOUR”, bet Dzirnavu ielā 57 uzņēmums “Juniversal” kārto vīzas uz Krieviju un apdrošināšanu.
  ———————–
  Tūrisma firmām ir SASLĒGTI līgumi uz gadu!
  Nespēj uz katru politiķu spilpienu tik ātri noreaģēt …
  Kāpēc parastais iedzīvotājs nedrīkstētu atpūsties Krimā vai Sevastopolē?

  • Krima ir Ukrainas sastāvdaļa! Atbildēt

   Ja brauc atpūsties, tad tikai caur Ukrainu. Ja brauksi caur krieviju, tad atzīsi, ka Krima nav okupēta un ir likumīga šovinistiski imperiālistiskās mazās tautas apspiedošās krievijas sastāvdaļa.

 7. Latviju var kaut aizslēgt … bet darīt to ko cilvēks krib … atpūsties kur grib viņam neaizliegs !!!!

  • Kāpēc krievija aizliedz saviem policistiem atpūsties kur grib? kāpēc viņi nedrīkst atpūsties ārpus krievijas, kas izveidota okupēta somugru, ziemeļu un baltu tautu zemēs? Demokrātija krievu stilā?

   • man pie kājas ko Krievija aizliedz runa iet par to ka mani kā Eirosavienības valsts pilsoni ir visai grūti kontrolēt …. un ja man ienāk prātā atpūsties Krimā es to varu izdarīt visai viegli …. un neviens pat nesapratīs kur es esmu bijis

 8. …. un ar humanitāro tā pat … no Latvijas nedrīkst …. bet no trešajām valstīm iet konteineriem …. abām karojošām pusēm ….

 9. Tiešām ir tāds aizliegums organizēt ekskursijas uz konkrētu vietu? Nesapratu, uz kāda pamata? Kā tad ar vienu no Eiropas pamatvērtībām- ceļošanas brīvību ?

 10. …. kādas problēmas man paziņas brauc atpūsties uz turieni caur trešajām valstīm un na pa taisno bet caur Krievijas kontinentālo daļu …

 11. Vajadzēja uzreiz klapēt ciet to 5-tās kolonnas firmu.

 12. Ak, jē! Kur tad paliek Eiropas pamatvērtības demokrātija un brīvība? Esam atgriezušies Diktatūras laikmetā, kad būs politieslodzītie…..Nožēlojami……

Draugiem Facebook Twitter Google+