×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
26. novembris, 2016
Drukāt

9 vienmēr nelaimīgu cilvēku paradumi

1. Labākas nākotnes gaidīšana

1no9
Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Autore: Zane Treifelde, Delfi.lv

Laimes sajūtu cilvēks var iegūt tik ļoti daudz veidos, ka grūti pat to raksturot. Tomēr nepilnība un nelaimīgums – to atpazīst ikviens, kas saskāries ar šāda tipa sajūtām. Tām, kuras vairāk ir pazīstamas ar ne tām pozitīvākajām emocijām, vajadzētu saprast, ka apstākļiem un ārējām dzīves detaļām, lai arī ir, bet tomēr ir mazāka vara ietekmēt mūsu pašsajūtu – tieši mēs ar savu redzējumu un domu gājienu varam veidot savu laimes saliņu. Turpinājumā psihologa un grāmatu autora Trevisa Bredberija hroniski nelaimīgu cilvēku paradumi, ko viņš aprakstījis “linkedin”. Izskaud tos, lai veidotu savu dzīvi daudz laimīgāku!

Labākas nākotnes gaidīšana. Stāstot sev, ka “būšu laimīga tad, kad…” ir viens no nelaimīgu cilvēku raksturīgākajiem ieradumiem. Tas, kā tu pabeigsi šo teikumu, godīgi sakot, pat vairs nav nemaz tik būtiski, jo jebkurā gadījumā liels uzsvars tiek likts uz apstākļiem, kurus nesasniedzot, tu sevi “noraksti” par nelaimīgu.

Neiznieko savu laiku, cerot, ka kaut kas, kas vēl nebūt nav sasniegts, padarīs tevi laimīgāku. Tā vietā koncentrējies uz laimes sajūtu tagad, jo nekad nevar zināt, ko nesīs nākotne.

  1. Labākas nākotnes gaidīšana
  2. Koncentrēšanās uz lietām, ne emocijām
  3. Iesprostošanās četrās sienās
  4. Uzskats "es esmu upuris..."
  5. Pesimistisks skats uz dzīvi
  6. Čīkstēšana
  7. Pārspīlēšana
  8. Problēmu apslāpēšana, ne atrisināšana
  9. Savu sasniegumu vērtēšana pēc citu cilvēku mērauklas

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+