Mobilā versija
+19.3°C
Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Pirmdiena, 24. jūlijs, 2017
6. jūlijs, 2015
Drukāt

Vējoņa kanceleju vadīs Bimbirulis (1)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Valsts prezidenta kancelejas vadītāja amata pienākumus no 8.jūlija turpinās pildīt Aleksandrs Bimbirulis. Valsts prezidenta kancelejas vadītāja vietnieces amatu ieņems Egita Kazeka, informē prezidenta preses dienestā.

Savukārt Maija Manika uzņemsies Valsts prezidenta ārlietu padomnieces pienākumus, bet Valsts prezidenta likumdošanas un juridiskā padomniece būs Kristīne Jaunzeme.

Par Valsts prezidenta  padomniekiem kļūs arī Karīna Rāviņa-Vimba un Andis Jēkabsons, bet ārštata padomnieks būs Jānis Kažociņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. bet prezidenta kancelejas vadītāja vietnieces amatu ieņems Egita Kazeka.

    Kalnozola priekšlikums par daudzsievību darbībā. Vējonis ieceļ mīļāko augstā amatā, lai vienmēr pa rokai.
    Tagad tik abiem zaļzemniekiem jāmetas uz vienu roku, un jāpanāk daudzsievības likuma izstrāde, un Vējonis kā prezidents to varēs izsludināt. Un nebūs vairs jādomā, ar ko braukt oficiālās vizītēs – ar sievu vai mīļāko.

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (8)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (15)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+