Mobilā versija
+6.1°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
6. jūlijs, 2015
Drukāt

Vējoņa kanceleju vadīs Bimbirulis (1)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Valsts prezidenta kancelejas vadītāja amata pienākumus no 8.jūlija turpinās pildīt Aleksandrs Bimbirulis. Valsts prezidenta kancelejas vadītāja vietnieces amatu ieņems Egita Kazeka, informē prezidenta preses dienestā.

Savukārt Maija Manika uzņemsies Valsts prezidenta ārlietu padomnieces pienākumus, bet Valsts prezidenta likumdošanas un juridiskā padomniece būs Kristīne Jaunzeme.

Par Valsts prezidenta  padomniekiem kļūs arī Karīna Rāviņa-Vimba un Andis Jēkabsons, bet ārštata padomnieks būs Jānis Kažociņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. bet prezidenta kancelejas vadītāja vietnieces amatu ieņems Egita Kazeka.

    Kalnozola priekšlikums par daudzsievību darbībā. Vējonis ieceļ mīļāko augstā amatā, lai vienmēr pa rokai.
    Tagad tik abiem zaļzemniekiem jāmetas uz vienu roku, un jāpanāk daudzsievības likuma izstrāde, un Vējonis kā prezidents to varēs izsludināt. Un nebūs vairs jādomā, ar ko braukt oficiālās vizītēs – ar sievu vai mīļāko.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+