Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
6. jūlijs, 2015
Drukāt

Vējoņa kanceleju vadīs Bimbirulis (1)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Valsts prezidenta kancelejas vadītāja amata pienākumus no 8.jūlija turpinās pildīt Aleksandrs Bimbirulis. Valsts prezidenta kancelejas vadītāja vietnieces amatu ieņems Egita Kazeka, informē prezidenta preses dienestā.

Savukārt Maija Manika uzņemsies Valsts prezidenta ārlietu padomnieces pienākumus, bet Valsts prezidenta likumdošanas un juridiskā padomniece būs Kristīne Jaunzeme.

Par Valsts prezidenta  padomniekiem kļūs arī Karīna Rāviņa-Vimba un Andis Jēkabsons, bet ārštata padomnieks būs Jānis Kažociņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. bet prezidenta kancelejas vadītāja vietnieces amatu ieņems Egita Kazeka.

    Kalnozola priekšlikums par daudzsievību darbībā. Vējonis ieceļ mīļāko augstā amatā, lai vienmēr pa rokai.
    Tagad tik abiem zaļzemniekiem jāmetas uz vienu roku, un jāpanāk daudzsievības likuma izstrāde, un Vējonis kā prezidents to varēs izsludināt. Un nebūs vairs jādomā, ar ko braukt oficiālās vizītēs – ar sievu vai mīļāko.

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (35)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+