×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
1. februāris, 2016
Drukāt

Vējoņa stāvoklis ir stabils; turpinās ārstēšanos intensīvās terapijas nodaļā (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa veselības stāvoklis kopumā ir stabils, šodien pēc notikušās apskates secinājuši Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas mediķi.

Kā aģentūru nformēja slimnīcā, ārsti ir lēmuši, ka Vējonis pagaidām turpinās ārstēšanos intensīvās terapijas nodaļā, jo vēl ir nepieciešama aprūpe pēc veiktās sirds operācijas.

Kopumā pacienta stāvoklis ir stabils, ņemot vērā saslimšanas raksturu, norāda mediķi. Tāpat tiek turpināta uzsāktā terapija.

Prezidenta preses padomnieks Gusts Kikusts atgādināja, ka atlikta prezidenta vizīte uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem, savukārt citas zināmās vizītes nav atceltas, un ikdienas darbi tiek pārplānoti, aktualizējot kalendāru atbilstoši situācijai, kā arī nodrošinot, lai netiek kavēti kādi valstij būtiski darbi. Uz nenoteiktu laiku gan pārcelta 4.februārī Melngalvju namā plānotā diskusija “Latvijas drošība 21.gadsimtā. Pieaugošie izaicinājumi un iespējamie risinājumi”.

Tāpat turpinoties darbs prezidenta kancelejā, saņemot un atbildot gan uz iesniegumiem, gan vēstulēm no iedzīvotājiem, kā arī sekojot līdzi likumdošanas procesam Saeimā un aktualitātēm valdībā.

Jau ziņots, ka mediķi Vējonim konstatēja sepses infekciju, kas skāra sirds vārstuļus, tāpēc valsts pirmajai personai 20.janvārī tika veikta sirds operācija, kuras laikā Stradiņa slimnīcas ārstiem izdevās likvidēt infekcijas avotu. Operācijas gaitā infekcijas skartais sirds vārstulis tika aizstāts ar protēzi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja ticēt tam, ko apgalvo mediķi, tad prezidenta veselības stāvoklis visu laiku ir stabils, sākot no operācijas dienas. Bet ja tas ir tā, tad viņam vairs nevajadzētu atrasties intensīvās terapijas nodaļā. Tomēr viņš joprojām tur atrodas. Laikam jau tā stabilitāte ir tāds stiepjams jēdziens.

Draugiem Facebook Twitter Google+