×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
21. janvāris, 2016
Drukāt

Vējoņa veselība uzlabojas; valstij būtiski darbi netiek kavēti

Foto-LETAFoto-LETA

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

Šodien, 21.janvārī, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece un Valsts prezidenta kancelejas vadītājs Gunta Puķītis tikšanās laikā pauda gandarījumu par jaunākajām ziņām, kuras par Valsts prezidenta veselības uzlabošanos snieguši viņu ārstējošie ārsti. Saeimas priekšsēdētāja lūdza nodot Valsts prezidentam sveicienus, vēlot drīzu izveseļošanos.

“Mēs esam priecīgi, ka Valsts prezidents ir pamodies pēc sekmīgi veiktās operācijas un sāk atgūt spēkus, turpinot atveseļošanos,” atsaucoties uz Stradiņa slimnīcas ārstu sniegto jaunāko informāciju, uzsver Valsts prezidenta kancelejas vadītājs Guntis Puķītis. “Vēlos pateikties ikvienam par daudzajām labajām domām un izturības vēlējumiem, kas ir nozīmīgs atbalsts Raimondam Vējonim un viņa ģimenei!”

Tikšanās laikā valsts amatpersonas arī pārrunāja aktuālos dienas kārtības jautājumus, kā arī valsts institūciju sadarbību un informācijas apmaiņu Valsts prezidenta slimības laikā.

Mūrniece un Puķītis bija vienisprātis, ka šobrīd, kopīgi sadarbojoties, Saeima, Ministru kabinets un Valsts prezidenta kanceleja spēj reaģēt uz visiem notikumiem valstī un risināt visus aktuālos jautājumus.

Valsts prezidenta slimības laikā, līdzīgi kā Valsts prezidentam atrodoties atvaļinājumā vai ārpus valsts robežām, Saeimas priekšsēdētāja pilda tikai tos Valsts prezidenta amata pienākumus, kuru izmantošana nav atkarīga no Valsts prezidenta ieskata un gribas. Šādi pienākumi, piemēram, ir likumu izsludināšana un likuma publicēšanas apturēšana uz diviem mēnešiem, ja to prasa viena trešā daļa Saeimas locekļu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+