Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
30. marts, 2016
Drukāt

Vējonis aicinās risināt jautājumu par valsts augstāko amatpersonu aizvietojamību

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis preses konferencē Jūrmalas rezidencē informē medijus par iecerētajām darba gaitām, atsākot pildīt Valsts prezidenta pienākumus pilnā apmērā pēc ilgstošās slimības.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis aicinās risināt jautājumu par valsts augstāko amatpersonu aizvietojamību.

Prezidents šodien Jūrmalas rezidencē notikušajā preses konferencē norādīja, ka viņa slimošanas laikā juristi, žurnālisti, kā arī atsevišķi politiķi aktīvi iesaistījās diskusijās par valsts augstāko amatpersonu aizvietojamību.

Prezidents atzina, ka viņu satrauc iespējamā situācija – ja kaut kas notiek ar Saeimas spīkeru, kad tas aizvieto, piemēram, prezidentu, var rasties situācija, ka valstī neviens nepilda viņa pienākumus.

“Jābūt amatpersonu aizvietojamības principam – kādā veidā pienākumi, kuri jāveic, tiek pildīti,” atzina Vējonis.

Viņš arī atzina, ka šī jautājuma risināšanu uzdos Tiesiskās vides pilnveides komisijai. Tas gan nebūs drīz, jo komisijai vēl nepieciešams paveikt vairākus aizsāktos darbus. “Tas būs aprīļa beigās, maija sākumā, kad lūgšu pavērtēt,” viņš piebilda.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+