×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
12. jūnijs, 2017
Drukāt

Vējonis amatā pusi termiņa. Intervija ar Valsts prezidentu (8)

Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu dodas nodot savas balsis pašvaldību vēlēšanās 678. pašvaldību vēlēšanu iecirknī Ogrē. Foto - LETAValsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu dodas nodot savas balsis pašvaldību vēlēšanās 678. pašvaldību vēlēšanu iecirknī Ogrē. Foto - LETA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis amatā aizvadījis 2 gadus – pusi no termiņa. Ar divām prioritātēm, ko prezidents minēja inaugurācijas runā, klājies labi – aizsardzības budžets pakāpeniski tuvojas 2% no IKP, arī NATO klātbūtne pieaug. Kā ir ar pieminēto prioritāti – ekonomikas attīstību?

Pēc Vējoņa uzsvērtā, svarīgākais valstī ir stabila nodokļu politika, lai uzņēmēji varētu stabili plānot savu biznesu. PVN celšanu viņš “nekādā gadījumā neatbalsta”.

Komentējot “Saskaņas” rezultātus Daugavpilī, viņš atzina, ka latviskās partijas nespēj savā starpā tik labi sarunāties, lai veidotu kopīgu sarakstu vai meklētus risinājumus, kā iegūt daudz labāku rezultātu vēlēšanās.

Atbildot uz jautājumu, Valsts prezidents uzsvēra, ka “neatkarīgi no tā, ko domā Ušakova kungs, mums ir un paliks latviešu valoda, kā vienīgā valsts valoda, te nekādas izmaiņas netiek plānotas”.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. tUKŠA PĻŪTĪŠANA

 2. TUKŠA PĻŪTĪŠANA

 3. Valdība ļoti baidās , ka tauta pieprasīs tiesības vēlēt prezidentu, jo tad tādus Nulles ar mīnuss zīmi, bīdāmas marionetes, nevarēs tur iedabūt. Tās viņu otras puses arī iir smieklīgas- uzpūtīgas, iedomīgas, aizmirsušas, kas viņām algu maksā. Vieni izdevumi, lai tādus nejēgas uzturētu.

 4. Kas ir no nulles puse? Lai matemātiķi skaidro…
  Prezidents ir tas:
  redzot zemes arāju tīrumā- aptur savu auto un ar visām laķenēm kājās dodas spiest zemes arājam roku,
  netusēsies modes skatēs, bet apmeklēs pagastus, skolas un aicinās jaunatni uz darbiem valsts, tautas labā,
  un protams nelobēs točkas ar to 2 l alus pudeļu aizliegumu. Jā dzeršana ir problēma, bet ne tā risināma. Ja nopietnāk – iestātos par pudeļu depozītu – lai visas pudeles pieņemtu kaut par 10 c un meži, ceļmalas, grāvji būtu tīri = bet nekā… Talkosim? Vāksim dažu valsts darba intereses trūkuma augļus?
  Kārtējais un jau trešais tukšums…

 5. Ko? Jau puse,nebija pamanāms,tā tik turpināt.

 6. pilniga NULLE/ nozelojami –

Draugiem Facebook Twitter Google+