×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
8. jūnijs, 2016
Drukāt

Vējonis ar koncertu pateicies mediķiem, kas palīdzēja viņam atveseļoties (4)

Foto LETAFoto LETA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien īpašā koncertā pateicies mediķiem, kas palīdzēja viņam atveseļoties pēc saslimšanas šā gada sākumā, informēja Valsts prezidenta kancelejā.

Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā šodien noticis “Pateicības pēcpusdienas” koncerts, kurā kopā ar vairākiem Latvijas mūziķiem Vējonis izteicis pateicību visiem Stradiņa slimnīcas un Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas, kā arī rehabilitācijas centra “Vaivari” mediķiem un darbiniekiem, kuri palīdzēja viņam atveseļoties.

“Man gribas teikt lielu, lielu paldies, jo saslimšanas laiks nebija vienkāršs, bet, pateicoties jūsu sniegtajai profesionālajai palīdzībai, atveseļošanās process bijis veiksmīgs,” teica Vējonis.

Prezidents arī pasniedza pateicības Stradiņa slimnīcas Infekcijas slimību ārstēšanas un hospitālās epidemioloģijas konsultatīvā dienesta kolektīvam, Sirds ķirurģijas anestezioloģijas un intensīvās terapijas nodaļas kolektīvam, Sirds ķirurģijas centra kolektīvam, kā arī Austrumu slimnīcas stacionāra “Gaiļezers” Toksikoloģijas un sepses klīnikas kolektīvam un nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari” kolektīvam.

Pateicības koncertā uzstājās mūziķi Aija Vītoliņa, Mārcis Auziņš, Normunds Rutulis, Ryga, Mārcis Jundzis, Antra Stafecka, Miks Dukurs, “Dzelzs vilks” un deju grupa “Dzirnas”.

Jau ziņots, ka mediķi Vējonim bija konstatējuši sepses infekciju, kas skāra sirds vārstuļus, tāpēc valsts pirmajai personai bija nepieciešams veikt sirds operāciju.

Operācijā 20.janvārī Stradiņa slimnīcas ārstiem izdevās likvidēt infekcijas avotu. Operācijas gaitā infekcijas skartais sirds vārstulis tika aizstāts ar vārstuļa protēzi.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Nez, Vējonis muziķiem honorārus apmaksāja no savas kabatas vai tie bija spiesti uzstāties tikai par pateicību?

  2. Man arī interesē, kas apmakssāja koncertu Vai no privātiem Vējoņa līdzekļiem, vai tā bija valsts nauda, tātad visu mūsu nodokļu maksātāju nauda!!! vai jau taisa tusiņus par latviešu tautas naudu ??

  3. Kas maksāja par koncertu?

  4. Interesanti, kā to vajadzētu saprast un vērtēt? Ja mēs pieņemam, ka visi esam vienādi kā tas rakstīts kādā namā uz sienas, tad grozies kā gribi, bet pateicība ir pateicība, bet ja neesam vienādi kā tas patiesībā arī ir, tad katrs var pateikties savu iespēju un saprašanas robežās, bet vai to sapratīs knābis un citas attiecīgās institūcijas?

Draugiem Facebook Twitter Google+