×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
22. februāris, 2017
Drukāt

Vējonis ar Lavrovu tikai sasveicinās (6)

Kadrs no Minhenes drošības konferences videoKadrs no Minhenes drošības konferences video

Minhenes drošības konferencē Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis kādā brīdī sēdēja blakus Krievijas ārlietu ministram Sergejam Lavrovam, taču abas amatpersonas viena pret otru ieturējušas distanci.

Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis nupat notikušajā Minhenes drošības konferencē  sēdējis plecu pie pleca ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu. Vai tā ir tikai nejaušība, un ko abas amatpersonas runājušas?

Kā skaidro Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa preses padomnieks Jānis Siksnis, Latvijas prezidents ar S. Lavrovu sasveicinājies, taču garāka saruna viņu starpā neesot izveidojusies.

Konferences laikā R. Vējonis tikās ar ASV viceprezidentu Maiku Pensu, ar kuru apspriesta Baltijas valstu un ASV sadarbība aizsardzības jomā, abas amatpersonas runājušas arī par aizsardzības finansējuma pieaugumu Baltijas valstīs, kā arī sadarbību cīņā pret globālo terorismu. ASV viceprezidents sarunā apliecinājis, ka ASV stingri atbalsta NATO un tās atbalsts aliansei būs skaidrs un nelokāms. “Mūs vieno kopīgas vērtības – brīvība, demokrātija, likuma vara un taisnīgums. Nevaram iedomāties labākus sabiedrotos kā Baltijas valstis,” R. Vējonim sacījis M. Penss. Valsts prezidents konferences laikā tikās arī ar Horvātijas prezidenti Kolinu Grabaru-Kitaroviču, aicinot abām valstīm ciešāk sadarboties aizsardzībā un stiprināt Eiropas vienotību, kā arī izteicis gandarījumu par Horvātijas spēku izvietošanu Lietuvā daudznacionālā bataljona ietvaros. Diskusijā par drošību Ziemeļeiropā R. Vējonis uzsvēris, ka laba pārvaldība, institūciju un mediju stiprināšana padarīs Eiropas valstis mazāk ievainojamas pret hibrīdapdraudējumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Nepazina Lavrovs tādu valsts- vīru kā Vējonis!

  2. Lavrovs ne katru krievu no Pskovas pazīst.

  3. Neviens cits izņemot Vējoni jau nebija ar mieru sēdēt blakus agresorvalsts ārlietu ministram.Toties pēc feisa Vējonis izskatās pārlaimīgs un šķielē kad beidzot Lavrovs nošķaudīsies uz viņu.Tādos saietos jūsu zināšanai tāpat vien nejauši nevienu nesēdina.Lavrovs velk no azotes kādu vestočku Vējonim ko nodot no Putina,

  4. Vējonis ne savā ādā izskatās,Lavrova grimases liecina par diezgan lielu nepatiku..

  5. Žēl, ka tikai sasveicinājās. Vējonim vajadzēja pieprasīt, lai a) Krievija aizvāc no Latvijas visus savus okupantus un kolonistus; b) lai Krievija atgriež Latvijai atpakaļ Abreni!

Draugiem Facebook Twitter Google+