Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
22. decembris, 2015
Drukāt

Vējonis beidzot pārcelsies uz Jūrmalas rezidenci (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts prezidenta Jūrmalas rezidences darba kabinets .

Valsts prezidents Raimonds Vējonis pārcelsies no Ogres dzīvokļa uz rezidenci Jūrmalā.

Intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” otrdien Vējonis sacīja, ka pieņēmis šādu lēmumu saistībā ar viņa darba pienākumiem, kas saistīti ar valsts reprezentāciju.

Vienlaikus Vējonis uzsvēra, ka viņa dzīvoklis Ogrē netiks pamests, jo netālu esošajā Ķegumā dzīvo viņa vecāki, kuriem ir nepieciešams sniegt atbalstu, piemēram, palīdzot sagādājot malku ziemai. Tādējādi nedēļas nogalēs Vējoņu ģimene plāno turpināt izmantot dzīvokli Ogrē.

Jūrmalas rezidencē veikti remontdarbi un šobrīd notiek telpu labiekārtošana, “lai padarītu tās mājīgākas”.

Iecerēts, ka uz Jūrmalas rezidenci Vējonis pārcelsies nākamā gada pavasarī.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. un kur tad tagad bēgļi dzīvos??? vai tad būs jāpaliek muceniekos??? vismaz uz rīgas pili varēja pārvietot!

  2. Pirms ievēlēšanas par prezidentu tēloja pieticīgo, bet tagad sanāk, ka izmantos gan rezidenci, gan dzīvokli. Malku var nopirkt vecākiem, saskaldītu ar atvešanu pie durvīm, tādēļ nav jādzīvo visu gadu nedēļas nogalēs Ogrē, kas nav blakus vecāku mājām. Naiva taisnošanās, pirmklasnieka līmenī.
    Man atved malku saskaldītu un izber oie šķūnīša durvīm, pāris dienās malka ir šķūnī vienam krāmējot, bet četratā, dažās stundās. ???

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+