×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
16. septembris, 2016
Drukāt

Vējonis dosies vizītē uz ASV (5)

Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Iveta VējoneValsts prezidents Raimonds Vējonis un Iveta Vējone

Valsts prezidents Raimonds Vējonis nākamnedēļ, no 18.septembra līdz 25.septembrim, dosies darba vizītē uz ASV, kur piedalīsies Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Ģenerālās asamblejas 71.sesijā, liecina prezidenta darba kārtība.

Kā aģentūru BNS informēja prezidenta Preses dienestā, prezidenta 19.septembrī paredzēta dalība samita “Large movements of refugees and migrants” jeb “Lielā bēgļu un migrantu kustība” atklāšanā, kā arī uzruna samita dalībniekiem ANO galvenajā mītnē. Tikmēr Vējones kundzei paredzēta dalība ASV pirmās lēdijas Mišelas Obamas rīkotajā pieņemšanā valstu vadītāju dzīvesbiedrēm.

Savukārt 20.septembrī Vējonim ieplānota dalība ANO ģenerālsekretāra Bana Kimūna rīkotajā pieņemšanā, kā arī dalība ANO Ģenerālās asamblejas 71.sesijas debatēs, dalība ANO Kimūna rīkotajās darba pusdienās. Vējonim ieplānota arī divpusējā tikšanās ar Moldovas premjerministru Pāvelu Filipu un divpusējā tikšanās ar Ukrainas prezidentu Petro Porošenko.
Tajā pašā dienā Latvijas prezidentam paredzēta dalība Eiropas Padomes prezidenta Donalda Tuska, Eiropas Komisijas prezidenta Žana Kloda Junkera un Eiropas Savienības augstās pārstāves ārlietu un drošības jautājumos Federikas Mogerīni rīkotajā pieņemšanā. Pēc tam Vējonim ieplānota dalība ASV prezidenta Baraka Obamas un Mišelas Obamas kundzes rīkotajā pieņemšanā.

Savukārt 21.septembrī prezidentam ANO galvenajā mītnē plānotas dalības augsta līmeņa sanāksmēs un tikšanās ar ebreju organizācijām. Dienu vēlāk, 22.septembrī, prezidentam paredzēta ierašanās Mičiganas Nacionālās gvardes Galvenajā štābā, Lansingā, kā arī dalība Mičiganas Nacionālās gvardes komandiera, ģenerālmajora Grigorija Vadnaja rīkotajās darba vakariņās.
23.septembrī Lansingā paredzēta Viestura ordeņa pasniegšanas ceremonija pulkvedim Džeimsam Endrjū Robertsam, Mičiganas Nacionālās gvardes Gaisa spēku bāzes apmeklējums, kā arī tikšanās ar tautiešiem un uzruna Kalamazū Latviešu biedrībā.

Sestdien, 24.septembrī, Čikāgā paredzēts Krišjāņa Barona latviešu skolas apmeklējums, tikšanās ar tautiešiem un uzruna Latviešu Ciānas draudzes baznīcā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Tam pāķu pārim gan laime uzspīdējusi par tautas naudu appceļot pasauli. Kau ko lemt jau šis bezmugurkauliinieks nav sppējīgs .

  2. Varētu sarunāt kādu specu no FIB vai CIP ko likt strelčenoka vietā,arī VID brēc pēc stingras rokas un gudras galvas.

  3. Veksmi mūsu prezidentam darbā!

  4. … ka tik nu neaizmirstos ieiet pie žīdiem – lai saņemtu ,, stiprinājumu ,, : ne tikai ,, restitūcijas ,, bet galvenokārt to % , lai tie vis’ man ‘ maksā … jo goiji jau bez dar’ nemāk dzīvot ‘

    • Mums vairak neka puse Latvijas iedzivotaju ir sociali atstumtie. Neviens no augstajiem kungiem un damam valdiba un deputatu, ta deveto tautas kalpu korpusa, nedoma par vienkarsiem Latvijas iedzivotajiem. Brauka tikai pa arzemem, tiekas ar svarigam personam, bet nekada labuma, savai tautai, ta Pasaules apcelosana nav devusi. Vieni vienigi terini bez jebkadas atdeves. Nu, ja tu celo uz arzemem vienigi tapec, lai apskatitu ASV debesskrapjus un klanities visu prieksa, tad nav ko par velti teret nodoklu maksataju naudu. Kads labums bus no sis vizites, absoluti nekada. Tad jau vreja apciemot Krieviju, tas tacu ir daudz tuvak un sanaktu daudz letak, neka bezjedzigi braukat uz tiem statiem. Nakamreiz, lai aizbrauc uz Ziemelpolu pie baltajiem laciem, varbut vini palidzes musu Latvijas izaugsmei.

Draugiem Facebook Twitter Google+