×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
18. jūnijs, 2015
Drukāt

Vējonis dzīvos Ogrē, jo Jūrmalas rezidence pašreizējā stāvoklī nav izmantojama (6)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Jaunievēlētais Valsts prezidents Raimonds Vējonis pieņēmis lēmumu pagaidām turpināt dzīvot savā privātajā dzīvesvietā Ogrē, jo Jūrmalas rezidence pašreizējā stāvoklī nav izmantojama ne augsta līmeņa reprezentācijai, ne dzīvošanai bez vismaz daļēja remonta, aģentūru BNS informēja Vējoņa padomniece Aija Jakubovska.

Vējonis ir iepazinies ar Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Militārās policijas (MP) sniegtajiem datiem par apsardzes izdevumiem un apskatījis Jūrmalas rezidenci. Jaunievēlētais prezidents ir pieņēmis lēmumu pagaidām turpināt dzīvot savā privātajā dzīvesvietā, jo Jūrmalas rezidence pašreizējā stāvoklī nav izmantojama ne augsta līmeņa reprezentācijai, ne dzīvošanai bez vismaz daļēja remonta, norādīja Jakubovska.

Ogres novada pašvaldības domes sēdē 18. jūnijā tika akceptēts lēmuma projekts ar 1.jūliju nodot bezatlīdzības lietošanā NBS MP uz Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa pilnvaru laiku vienistabas dzīvokli Valsts Prezidenta apsardzes nodrošināšanai. Tādejādi Valsts Prezidenta apsardzes izdevumi nepieaugs, uzsvēra Jakubovska.

“Valsts Prezidenta rīcībā rudenī būs Rīgas pils telpas, reprezentācijas vajadzībām ir iespējams izmantot Latvijas pilis un citas ēkas. Jūrmalas rezidence pašreizējā stāvoklī ir izmantojama vienīgi darba sanāksmēm,” teica Vējonis.

Jaunievēlētais prezidents pēc stāšanās amatā plāno pārrunāt situāciju ar Valsts nekustamo īpašumu aģentūru un izvērtēt ilgtermiņa īpašuma attīstības iespējas.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Ogres novada pašvaldība nolēmusi MP nodot bezatlīdzības lietošanā dzīvokli Nogāzes 2B-6.Kopējā dzīvokļa platība ir 55,1 kvadrātmetrs.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Ha, ha, ha! Pēc Vīķes saimniekošanas Jūrmalas rezidencē zoodārznieks veica dārgu remontu, tagad izrādās, ka atklal ir nepieciešams remonts, jo zoodārznieks rezidenci bija sajājis?

  2. atkal kārtējā naudas atmazgāšana.Tā villa taču stāvēja neizmantota.Cik simtus tūkstošus atkal nenorakstīs remontā.Bērziņopim to visu arī apmaksāt par dīkstāvi un nelietderīgu nelietošanu šos 4 gadus.Sito bardaku valsts aparātā.Gan jau puse no inventāra izsaimniekots un nozagts.

  3. Jātaisa remonts? Tātad b.Bērziņa izslavētā “ekonomija”to nelietojot,nodarīja pat zaudējumus.NEDRĪKST !!! ļaut katram burlakam tikušam nejauši prezidenta krēslā, uzspiest SAVUS noteikumus !Negribi pakļauties Satversmē lemtajam,lai nelien svešās kurpēs !!Redz ka Bērziņš pat noprecēja Seisumu,bet Jūrmalas rezidenci izbrāķēja.Taisi nu remontu Vējoni !!Varbūt lai tad opis Bērziņš apmaksā to?

  4. Jo Jurmalas rezidence vinam parak prasta un vins to atstaja tuksu, neizmantotu.

  5. Kaapec nav publiski pieejamas bildes un nodots publiskai izverteeshanai, ir vai nav staavoklis atbilsotsh? Tagad, diemzheel, tas izskataas peec kaarteeja likumiigaa “otkata”!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+