×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
18. novembris, 2017
Drukāt

Vējonis: Grūti sameklēt zemes, kas ir cietušas tik daudz kā Latvija (15)

Foto LETAFoto LETA

Ir grūti sameklēt zemes, kas ir tik daudz cietušas kā Latvijas zeme, sestdien svinīgajā valsts augstāko apbalvojumu pasniegšanas ceremonijā sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Kā uzsvēra Valsts prezidents, neskatoties uz to, mēs esam izdzīvojuši, ar savu spītu un varēšanu visiem parādot, ka varam dzīvot, ka esam tiesīgi uz savu valsti, armiju, kā arī būt vienmēr laimīgiem.

Pirms apbalvojumu pasniegšanas prezidents uzsvēra, ka viņam ir prieks par tik kuplu apbalvojumu saņēmēju loku. Valsts vadītājs norādīja, ka šie cilvēki to ir pelnījuši ar savu darbu, sparu un drosmi.

“Strādājot katru dienu laukā, rūpnīcā, iestādē, esat ar savu darbu vairojuši un attīstījuši Latvijas valsti,” vērtēja Vējonis, piebilstot, ka šie cilvēki parāda, ka valsts augstāko apbalvojumu var saņemt ikviens, kurš strādā valsts labā.

Svinīgā ceremonijā augstākie valsts apbalvojumi pasniegti 71 izcilai Latvijas personībai.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. visvairāk Latvija ir cietusi no mankurtiem un pielīdējiem,kādi zzs rindās netrūkst.

 2. … Ko nu parmetiet … ‘nesapratis …’ jau ari sis ‘ieceltais’, ka ta laika Eiropa, un, tiesi taja bridi, ka kvalitativi, ta kvantativi izmerits un pieradits zaudejums, no visam Eiropas tautam, bija un ir tas ‘lielakais’ tiesi Latvijai … un, ka ciesam vel joprojam pat no CCCP ministra, Primakova, izstradatas pec okupacijas programmas un tas izpilditajiem … !!!

  … Trolli, izteikt patiesibu saja bridi, kad esam beidzot pasargati no bijuso un esoso okupantu un vietejo kazokmeteju atriebibas, nav gausanas, bet pirmais brivais solis uz Ceturto Atmodu un tas nakamajam konsekvencem !!!

 3. ,,pareizi pateikts ,,,,tikai nepateica ,ka pasreiz cies no tadiem ka vins,un vinam lidzigiem,,,,,,uz to mums atkal jaierauj,,,

  • Labi , ka vel kāds sapratis – no kā valsts visvairāk ciešš ( no 3 A zicprezidentņiem). Tajā pašā laikā Saeimas deputāti nevēlas atbrīvoties no tā lielā naudas pienesuma – aizklātām vēlēšanām, kad balso par
   3 A kuvieru dotajiem kandidātiem un nevis paši par valsts un tautas vadīt spējīgiem…

 4. Redzēju karu un postu citās valstīs Atbildēt

  Vai nebeigsiet gausties? Sen jau tas pagājis. Mundri jāiet celt, kārtot, kopt, veidot jaunu dzīvi!

 5. Kauns bezgalīgs! Jo mēs skaidri redzam,
  Kāds ir nolūks tautas vadoņiem:
  Strādāt, kalpot, ticēt kā pa vecam,
  Cienīt kungus – programs visiem tiem.

  Un mēs sekojam, un godu dodam
  Naudas maisiem, blēžiem riebīgiem,
  Un, ko mazāk turīgu mēs rodam,
  Pieskaitām pie rupjiem “knubiķiem”.

 6. =Vējonis: Grūti sameklēt zemes, kas ir cietušas tik daudz kā Latvija= tikai ar piebildi no tā zic prezidentiņiem – kurus vēlē pšc 3 A Šķēles principa pēc kretinisma lieluma kādā Rīgas viesnīcā vai Puzes pirtī . Man sacīs – Saima jau vēlē – jā vēlē , bet tur izvēlas par kuru nu būs jābalso un balsis pat piepērk… Nav valstvīru ( sievu) kā Igaunijā bija Meri, Čehoslovākijā Havels un tepat Lietuvā šodien D. Grībauskaite, Igaunijā Kersti Kaljulaida.
  Kad mainīsies – pirmais darbs izbērt čekas maisus un daudz kas taps skaidrs, kāpēc bija tā pēc Kremļa gribas vel šodien ( zināms stukačs vairs nav bīstams ar viņa kaut ieteikuma darbiem..).
  Kad mainīsies -otrais darbs mainīt prezidenta vēlēšanas kārtību Saeimā – atklātais balsojums – nu nebūs tad iespējas klusi piepirkt balsis ( bļaus jau deputāti par savu brīvo balsojumu – lasi naudas balsojumu ).

 7. svētku uzrunas ir formāla dekorācija, kuru maz kurš ņem par pilnu grasi Atbildēt

  No-šofer-dēlojušies tiktāl, ka nav pat sakarīga neitrālas svētku uzrunas uzrakstītāja lai nekacinātu tautu.

 8. Kārtējais vaimanoloģijas seriāls. Ak, mēs bāreņu tauta! Mēs tik daudz cietuši, ka tagad to vien darīsim, kā karogus ar melnām lentām plivināsim, visa pasaule ir mums parādā un tagad mūs par velti baros…
  Tā pati Īrija ir cietusi daudz vairāk par šo “bāreņu tautu”

 9. Iekaro šo zemi bez pūlēm Atbildēt

  Ko var darīt ja nav bijis stingrs mugurkauls no vēstures. Un latvijas vadība kā prostitūta visiem dod kam nav slinkums.

  • Latviešu varoņi – leģionāri tomēr visai jūsu, zemāko primātu sugai, ir iedzinuši ģenētiskā atmiņā sarkanarmiešu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikus, bet nākamā, pēdējā karā, tās izdzēsīs, pie viena izlaižot jums garu.

 10. To var apgalvot tikai tad, ja nezina arī citu tautu vēsturi.

 11. Visgrūtāk pārciest savējo nodevību. Visās okupācijās tautas garu uzturēja ticība brīvībai. Ko tagad ? Apjukums, bezcerība.

 12. Bet pats būtiskākais, ka ciešanas turpinās vēl šodien. Sakostiem zobiem cieš tauta, bet ne visa!

 13. viš savu aprobežotibu demonstrē? Atbildēt

  jebkura āfrikas valsts ir vairāk cietusi, āzija, latiņamerika, pat puse eiropas var sacensties un pārsist šo “daudzcietušo valsti”

Draugiem Facebook Twitter Google+