Latvijā
Sabiedrība

Vējonis: Latvijā cilvēku brutāla slepkavošana nav pieļaujama8


Maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības vieta, 30.05.2018.
Maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības vieta, 30.05.2018.
Foto – LETA/Zane Bitere

“Latvija ir tiesiska valsts, kur šāds notikums, kad gaišā dienas laikā brutāli, izmantojot šaujamieroci, tiek noslepkavots cilvēks un apdraudēta apkārtējo cilvēku drošība, ir ārkārtējs. Šāda rīcība ir nepieļaujama un netiks tolerēta,” tā uzsvēris Valsts prezidents Raimonds Vējonis trešdien, 30. maijā, pēc Nacionālās drošības padomes sēdes, portālu “LA.lv” informēja Valsts prezidenta kancelejas Valsts prezidenta preses padomnieka p.i.  Kristīne Kļaveniece

Vējonis piebilda: “Esmu pārliecināts, ka mūsu tiesībsargājošās iestādes spēs profesionāli izmeklēt šo slepkavību un saukt vainīgos pie atbildības.” Valsts prezidents norādīja, ka NDP sēdes laikā atbildīgie dienesti sniedza pašlaik viņu rīcībā esošo informāciju saistībā ar šodien notikušo maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavību Mežaparkā un apliecināja, ka tiks veikti visi nepieciešamie pasākumi un piesaistīti resursi pēc iespējas ātrākai lietas izmeklēšanai.

Valsts prezidents izsaka līdzjūtību noslepkavotā ģimenei un tuviniekiem.

Kā jau vēstīja ziņu aģentūra LETA, ka zvērināts advokāts, maksātnespējas administrators Bunkus šodien tika nošauts savā automašīnā “Range Rover” trešdienas rītā, 30.maijā, plkst.8.40 Rīgā, Aizsaules ielā 1, blakus Meža kapiem.

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V) aģentūrai LETA norādīja, ka, visticamāk, notikusi Bunkus pasūtījuma slepkavība, kas saistīta ar viņa profesionālo darbību, bet nevar izslēgt arī citas versijas.

Saistītie raksti

Notikuma vietā redzēta arī kāda furgona tipa automašīna ar tentu, kas neilgi pēc slepkavības tika atrasta degam netālu – pie krematorijas.

Kā novēroja LETA, baltajai “Range Rover”, pie kuras stūres bija Bunkus, cauršauts priekšējais stikls vadītāja pusē. Automašīna braukusi virzienā uz Brāļu kapiem, nobraukusi no ceļa labajā pusē, nolauzusi ceļa zīmi un ietriekusies kapu nožogojumā, to sabojājot.

LA.lv