Mobilā versija
Brīdinājums -0.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
27. oktobris, 2015
Drukāt

Vējonis: Latvija nekad neatzīs Krimas aneksiju (1)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Latvija nekad neatzīs Krimas aneksiju un vienmēr atbalstīs Ukrainu, tikšanās laikā ar Ukrainas prezidentu Petro Porošenko teicis Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Valsts galva tikšanās laikā apstiprināja, ka Latvija un Eiropas Savienība (ES) iestājas par Ukrainas neatkarību un teritoriālo nedalāmību. Gan Latvija, gan ES uzskata, ka ir jāievēro starptautiskās tiesības un jāvērš sankcijas pret tiem, kuri tās pārkāpj.

Porošenko Latvijai pateicās par Ukrainai labvēlīgas pozīcijas uzturēšanu saistībā ar tās neatkarību un teritoriālo nedalāmību, kā arī par Latvijas aktīvo lomu Ukrainas integrācijā Eiropā.

Ukrainas prezidents novērtē arī to, ka Latvija atbalstījusi Ukrainu tās centienos kļūt par vienu no ANO Drošības padomes mainīgajiem locekļiem.

Kā ziņots, Vējonis šodien oficiālās vizītes laikā Ukrainas galvaspilsētā Kijevā tiekas ar prezidentu Porošenko.

Vējonim paredzēts tikšanās arī ar Ukrainas parlamenta priekšsēdētāju Volodimiru Grojsmanu un premjerministru Arsēniju Jaceņuku, ar kuru kopā prezidents piedalīsies ekspertu apaļā galda diskusijas “Latvijas solidaritāte Ukrainai tās eirointegrācijas ceļā” noslēgumā.

Prezidentam paredzēta arī vizīte Latvijas vēstniecībā Ukrainā un tikšanās ar latviešu kopienas pārstāvjiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tēlo lielāku ukraini par ukraiņiem
    ka krima nav ukraina nepaies ne pāris gadu pati kijeva pasludinās, bet vējonis lūk nekad

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģisĪsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+