×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
22. aprīlis, 2014
Drukāt

Vējonis lūdz izvērtēt Gapoņenko izteikumus par Latviju (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS) otrdien vērsies pie iekšlietu ministra Riharda Kozlovska (RP) ar lūgumu izvērtēt “Nepilsoņu kongresa” aktīvista Aleksandra Gapoņenko Norvēģijas sabiedriskajai televīzijai par Latviju pausto viedokli, kas, pēc Vējoņa domām, ir uzskatāms par tendenciozu un naidīgu, informē Aizsardzības ministrijā (AM).

AM norāda, ka telekanāla “TV3” raidījuma “Nekā personīga” sižetā iekļauts Gapoņenko Norvēģijas TV sacītais: “Pašreizējā valdība ir noskaņota apspiest protestus ar armijas spēku. Viņi to tā arī ir pateikuši! Un viņi iedomājas, ka Krievija noskatīsies, kā tiek apšautas sievietes un bērni, kuri cīnās par savām tiesībām mācīties dzimtajā valodā!”.

Vējonis uzskata, ka Gapoņenko tādējādi izplata tendenciozu un Latvijai naidīgu informāciju, maldinot kā nacionālo, tā arī starptautisko sabiedrību.

“Gapoņenko publiskie paziņojumi rada nepatiesu priekšstatu par Nacionālo bruņoto spēku iesaistīšanu jelkādu protesta akciju vai piketu norisē, kā arī paziņojumi par nepilsoņu šaušanu un protestu apspiešanu ar armijas palīdzību vedina apšaubīt demokrātiskas valsts pamatprincipus,” teikts Vējoņa vēstulē, kurā lūgts izvērtēt  Gapoņenko izteikumus un pieņemt atbilstošus mērus.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. LATVIJAS VALSTS NOMELNOTĀJI IR LABĀKIE CILVĒKI!!!!!!!!!!!? KĀPĒC VIŅI BŪTU JĀSAUC PIE ATBILDĪBAS???????? CIK NEINTERESANTA KĻŪTU DZĪVE BEZ VIŅU AMBĪCIJĀM un pats GALVENAIS – VAIRS NEBOJĀTOS PAMATNACIJAS VESELĪBA , DZIRDOT IKDIENAS MELUS UN PAZEMOJUMUS… NERVU ZĀLES TIEK PIRKTAS LIELOS DAUDZUMOS…

  2. Viegli noorganizēt ,,apspiesto ,,krievu demonstrāciju Rīgā ,lai to apšautu Latvijas armijas formās pārģērbti krievijas specdienestu kaujinieki.Līdzīgi piemēri bija ,kad Hitleram vajadzēja iemeslu Polijas iznīcināšanai.

  3. Saukt pie atbildības par Latvijas nomelnošanu…..

  4. Un kā vēl tāds provokators nav izraidīts no valsts??????!
    Tas tak nav viedoklis, bet slima suņa murgi, ko viņš izplata!!

Draugiem Facebook Twitter Google+