×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
6. aprīlis, 2013
Drukāt

Vējonis LZP kongresā atzīst, ka pieļautas kļūdas

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Zaļās partijas (LZP) līdzpriekšsēdētājs Raimonds Vējonis (attēlā) šodien, 6.aprīlī, kongresā atzina, ka politiskais spēks ir arī kļūdījies un mācījies, taču politiķis savā runā lielākoties kritizēja valdošo koalīciju.

Viņš ironizējot norādīja, ka “esam bagāti, jo kā tik mums nav!” – Latvijā nav enerģētikas politikas, nav ceļu fonda, nav iepirktu vilcienu un ir vēl citi līdzīgi negatīvi piemēri. Taču tikai valsts ar pašcieņu spēj aizstāvēt savas intereses, un LZP līderis cer, ka koalīcija galu galā nenodos varu Briselei.

Viņš pauda, ka pašlaik valstī pie varas esošie nodarbojas ar kaut ko, kas ir pa vidu konformismam un huligānismam. Valodas referendums iespējams tika izmantots kā iegansts, lai panāktu referendumu iznīdēšanu. Savukārt koalīcijas padomē tautas neievēlētie pārstāvji izlemj, kā balsos ministri.

Vējonis norādīja, ka ZZS un LZP cilvēki ir palīdzējuši valsts attīstībai.

Arī Saeimas deputāti un LZP valdes locekļi Ingmārs Līdaka (ZZS) un Kārlis Seržants (ZZS) pievērsās pie varas esošo kritikai. Līdaka uzsvēra, ka pseidotiesiskuma koalīcijai bail no tādiem politiskajiem spēkiem kā ZZS, kurām ir mugurkauls. Savukārt Seržants norādīja, ka ir redzama koalīcijas “āža kāja” – ietekmes sfēru pārdalīšana un savu biedru nesodīšana situācijas, kurās “opozīcijas pārstāvis būtu gabalos saplosīts”.

Par Latvijas Zaļās partijas valdes priekšsēdētāju šodien kongresā ievēlēja līdzšinējo valdes priekšsēdētāju Edgaru Tavaru. Par viņu nobalsoja 171 biedrs – visi, kuri piedalījās balsošanā. Viņš bija vienīgais kandidāts uz šo amatu, kuru izvirzīja Saeimas deputāts un LZP valdes loceklis Ingmārs Līdaka. Atbalstu Tavara kandidatūrai pauda arī Saeimas deputāts un LZP valdes loceklis Kārlis Seržants.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+