Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
29. janvāris, 2015
Drukāt

Vējonis mudina Vešņakovu kliedēt bažas par Krievijas nodomiem Baltijas reģionā (1)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS) ceturtdien tikšanās laikā ar Krievijas vēstnieku Latvijā Aleksandru Vešņakovu aicināja Krievijas pusi būt atklātākiem, lai kliedētu bažas par Krievijas mērķiem un nodomiem Baltijas reģionā.

Aizsardzības ministrijā informē, ka Vējonis ar Krievijas vēstnieku Latvijā ticies, lai pārrunātu pastiprinātās Krievijas militārās aktivitātes Latvijas pierobežā.

Aizsardzības ministrs norādījis, ka nav izprotami Krievijas pastiprināto un bieži vien izaicinošo Krievijas aktivitāšu mērķi iepretim Baltijas valstīm, kas viennozīmīgi veicina spriedzi.

“Krievijas militārās aktivitātes Latvijas pierobežā raisa bažas par drošības situāciju reģionā, jo īpaši Ukrainas notikumu kontekstā, tāpēc aicināju vēstnieku skaidrot, kāpēc kuģi un lidaparāti veic manevrus dažu kilometru attālumā no mūsu valsts robežas. Izpaliekot paskaidrojumam, rodas jautājumi – kas ar šo tiek vēstīts Latvijai un, vai tā ir Krievijas spēku demonstrācija,” skaidroja Vējonis.

Viņš arī uzsvēris, ka Latvijas interesēs ir veidot konstruktīvu dialogu un sadarbību ar Krieviju: “Mēs esam par labām kaimiņattiecībām un viens no labu attiecību priekšnosacījumiem ir spēja atklāti runāt par bažām un neskaidriem jautājumiem.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kāda jēga “mudināt” ampelmani, kura katru vārdu un kustību nosaka saimnieks Maskavā?

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+