Latvijā
Politika

Vējonis nāk klajā ar paziņojumu, kā rīkosies turpmāk1

Foto: LETA/Ieva Leiniša

Valsts prezidents Raimonds Vējonis trešdien, 2018. gada 14. novembrī, Rīgas pilī tikās un uzklausīja Ministru prezidenta amata kandidātu Jāni Bordānu. Tikšanās laikā J.Bordāns informēja Valsts prezidentu par valdības veidošanas gaitu. J.Bordāns atzina, ka neredz iespējas izveidot valdību un saņemt Saeimas vairākuma atbalstu, informē Valsts prezidenta kanceleja.

Tāpēc rīt Valsts prezidents parakstīs rīkojumu, ar kuru atzīs par spēku zaudējušu savu aicinājumu J.Bordānam sastādīt Ministru kabinetu.

Tikšanās laikā Valsts prezidents pateicās J.Bordānam par mēģinājumu izveidot valdību un pauda nožēlu par politisko partiju nespēju vienoties par atbalstu J.Bordāna veidotajai valdībai.

Saistītie raksti

Valsts prezidents konsultācijas par iespējamo Ministru prezidenta amata kandidātu turpinās pēc valsts svētkiem. “Sagaidu, ka šo laiku politiskās partijas izmantos, lai turpinātu konsultācijas un meklētu kopsaucējus,” norāda Valsts prezidents.

Plānots, ka Valsts prezidents uzreiz pēc valsts svētkiem tiksies ar partijas “KPV LV” virzīto Ministru prezidenta amata kandidātu Aldi Gobzemu un partiju apvienības “Attīstībai / Par!” virzīto Ministru prezidenta amata kandidātu Arti Pabriku, lai uzklausītu viņu redzējumu par turpmāko valdības veidošanas procesu.

LA.lv