×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
26. februāris, 2016
Drukāt

Vējonis neuzskata, ka jāpilnveido regulējums, kad prezidents ir kavēts pildīt pienākumus (4)

Kadrs no videoKadrs no video

Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kuru slimības dēļ kopš 20.janvāra aizstāj Saeimas spīkere, neuzskata, ka būtu jāpilnveido regulējums, kad prezidents ir kavēts pildīt savus pienākumus.

Prezidents piektdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja, ka valstij nekādas problēmas nav radītas – likumi tiek izsludināti, vēstnieki – akreditēti. Sadarbību ar Saeimas priekšsēdētāju

Ināras Mūrnieces darbību (NA) Vējonis vērtēja kā ļoti labu.

“Kaut arī esmu slimnīcā, es pildu prezidenta pienākumus,” pauda Vējonis. Viņš arī uzsvēra, ka arī attiecībā uz armiju viss ir droši.

Saeimas Nacionālās drošības komisija sāka diskutēt par to, vai nepieciešams pilnveidot regulējumu situācijas, kad prezidents ir kavēts veikt pienākumus.

Prezidentu piektdien plānots izrakstīt no Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas. Ārstēšanos viņš turpinās nacionālajā rehabilitācijas centrā “Vaivari”. Vējonis slimnīcā ārstējās pēc sirds vārstuļa operācijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. taču suņu patversmju troļļi

  2. Rakstā nebija pieminēta nekāda VVF.

  3. Ļoti nesmuki, ka VVF nogaida ne to brīdi, lai palīdzētu prezidentam ātrāk atveseļoties un valstij iet uz augšu!!!

  4. Nu Freibergai jau vajadzēja parādīt savu svarīgumu,tāpēc prezidenta slimības laikā nekautrējās diskutēt šo jautājumu. _Par viņas morāli var izdarīt secinājumus. Nu nav nav visas latvju dainas izstudējusi. .

Draugiem Facebook Twitter Google+