×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
28. februāris, 2015
Drukāt

Vējonis: no 100 sižetiem par Latviju Krievijas TV, 80 ir naidīgi (16)

Foto-LETAFoto-LETA

No 100 televīzijas sižetiem, kas tiek raidīti Krievijā, 70 līdz 80 ir naidīgi, intervijā aģentūrai BNS sacīja aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis.

Viņš norādīja, ka informācija, kura tiek pasniegta par Latviju televīzijā un dažādos interneta resursos, pamatā ir negatīva.

“Tiek stāstīts par fašisma atdzimšanu Latvijā, par krievvalodīgo apspiešanu, par to, ka Latvija bez Krievijas nevar iztikt un NATO neko te neglābs, glābt var tikai Krievija un tamlīdzīgi,” sacīja Vējonis.

Ministrs uzsvēra, ka šāds informācijas pasniegšanas veids ir vērtējams kā hibrīdkara pazīme. “Tā ir realitāte, ar kuru mums nākas saskarties. Tas notiek katru dienu,” piebilda Vējonis.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Bet ko mēs savās televīzijās redzam pozitīvu par Krieviju. Jā mēs gribam viņu gāzi, viņu kravas, lai ietu caur mūsu ostām, lai viņi ēstu mūsu reņges un piena produktus un t.t.t. Padomju Savienība 50 gados tik daaudz neizpostija Latviju, kā mūsu valdošie 20 gados, tikai atliek minēt, kas no Latvijas būs vēl pēc 10 gadiem. Ja valdība ir aizrāvusies ar kosmopolitismu, tad latviešu tautai izdzīvot ir neiespējami. Tad kam ir vajadzīga šī valsts?

 2. No Latvijas sižetiem par Krieviju – tie pilnīgi visi ir naidīgi!

 3. Krievijas ziņas par Latviju ir ne tikai naidīgas, bet tās ir arī ļoti primitīvi muļķīgas un atmasko pašas sevi. Tāda veida propaganda pat nav jāuzskata par propagandu, jo neviens psihiski normāls cilvēks to neņems par pilnu. Mani daudz vairāk uztrauc lētie mēģinājumi no LV puses – apņirgt Krieviju un krievus. Jo LV dzīvojošie krievi to visu redz un dzird un tas vairo naidu starp LV iedzīvotājiem.

 4. no 100 sižetiem par krieviju, latvijā naidigi būs 120 jo bus vel naidpilni sižeti veltiti šiem sižetiem.

 5. krievu Vadonis ir slepkava Atbildēt

  Kreivija nespēj glābt pati sevi, kur nu vēl kādu citu valsti.

 6. neveisn neinfiltrēja Latviju ar saviem pabirām Atbildēt

  …………

 7. nu, zviedri mūs kā NATO, faktiski sargāja. Vācieši????? Krustneši gan. Bet neviens te nav uzvedies tik nekaunīgi, slepkavojis ar tādu azartu kā krievija

 8. Vācieši vairākus 100 gadus bija okupējuši Latviju, bet par to neviens neuztraucas, tikai par to ka Krievija uz aptuveni 40 gadiem paņēma Latviju, nerunājot pēc Ziemeļu kara krievu laikus , … bija arī Zviedri, bet rejam tikai uz Krieviju. Nav pagātnes nav nākotnes pašiem savas 🙂

 9. “Pret lauzni nav cita paņēmiena – kā iet pretī ar lauzni!”
  Pret “hibrīdiem” laižam savus hibrīdus!

 10. peitiek tukšu secinājumu Atbildēt

  kur ir mūsu politologu uzrunas tautai, kāpēc Krievija zinātnieki zin, ka putins runas kopē no fašistu rakstiem pat ar visiem citātiem un NEBAIDĀS PAR TO RUNĀT?

 11. KAD KAUT KO SĀKSIET DARĪT??? Vaimanājat jau 23 gadus KATRU dienu, arī jūs, VĒJOŅA KUNGS!? ZZS visu laiku bijusi Saeimā ievēlēta partija, KUR darba rezultāti??? Būtu jābrīnās, JA nebūtu naidīgo sižetu!!! Šeit ir TIK AUGLĪGA augsne NAIDAM PRET LATVIJU!?? Šeit “apkaro” tos, kuri šo valsti vēlas redzēt labklājībā un uzplaukumā, nevis TOS, kuri tur azotē akmeni…

  • Dotajos apstākļos, Latvija progresē teicami. Jātiek tikai vaļā no oligarhiem un neglabjamiem padlatviešiem, tad progress būs straujāks.

 12. …. Satversme tacu IR SKAIDRI NOTEIKTS, kas ir atbildigs par valsts DROSIBU UN AIZSARDZIBU – KARA GADIJUMA – KAS GUL PIE STURES BEZABRENE … ??????????????????????????????????????????

 13. No 100 sižetiem par Krieviju, kas tiek tiražēti Latvijas TV, 100 ir rasistiski naidīgi un 100% militārhistēriskas propagandas meli.

 14. vislielākie šovinisti un fašisti ir pašu krievu valdnieki un viņu pakaļlaižas

 15. kapec nesledz to eleviziju?neko nedara un tad brinas…

Draugiem Facebook Twitter Google+