×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.7°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
17. maijs, 2017
Drukāt

Vējonis par izrādi “Kārkli”: ar platajiem “e” ir pārspīlēts (4)

Foto - Timurs Subhankulovs/ JRT publicitātes fotoFoto - Timurs Subhankulovs/ JRT publicitātes foto

Valsts prezidents Raimonds Vējonis noskatījies Jaunā Rīgas teātra izrādi “Kārkli”, kurā viņš ir viens no atveidotajiem tēliem. Apvainojies neesot, bet nepiekrīt, ka viņa izruna tiešām ir tāda kā parādīta izrādē. Savu viedokli par R. Vējonis pauž intervijā “Latvijas Avīzei”

Jūs noskatījāties izrādi “Kārkli” Jaunajā Rīgas teātrī, kas veltīts Latvijas politiskajai dzīvei. Politiķi tiek diezgan kariķēti. Jūs arī esat viens no atveidotajiem tēliem – aktieris Andris Keišs iejūtas prezidenta ādā. Kādi iespaidi pēc noskatīšanās?

Politiska rakstura izrāžu Latvijas teātros nav daudz. Reizēm “Teātra žurka” kaut ko pasmejas par politiķiem, tagad ir šī izrāde. Tas labi. Man patīk humors. Šis ir konkrētu izrādes konsultantu skatījums, citiem droši vien būtu citāds.

Apvainojies neesat?

Ja ej uz šāda žanra izrādi, tad jau rēķinies, ko ieraudzīsi. Ja ir tendence par to apvainoties, tad labāk neiet. Man ar to nav problēmu, un ir interesanti paskatīties, kā tevi uztver citi. Es gan nepiekrītu, ka manā valodā platie “e” ir tik izteikti, kā tas parādīts izrādē.

Un prezidenta noslēguma runa “Kārklos” jums patika?

Normāla runa…

Ja Andrim Keišam ieteiks piešķirt Trīs zvaigžņu ordeni, tad neiebildīsiet?

Viņam jau ir ordenis (smejas).

Visu interviju lasiet 17. maija “Latvijas Avīzē” vai e-izdevumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. cangali visiem liks runaat cangaliski.vinji ir kaa meeris latvijai

    • Našaun puor streipi!!! Nivīns naliks visim runuot “čangaliski”. BET … ar laiku vysuos Latvejis školuos byus jovuica bārnim PAR OBOM LATVĪŠU VOLŪDOM. Tas ir, arī par “LATGALĪŠU VOLŪDU” (LTG), kas ir latviešu makrovalodas (LAV) otrā apakšvaloda. ĻŪti normali – kod bārni školuos saprass, par kū latgalīši runoj, tod i vyss byus OK. Runuot ar varu nivīnu naspīss vysā Latvejā. Taipat nivīnam obligati nabyus juosavuicās latgalīšu volūdā. No tai navar byut, ka daudzi baltīši nasaprūt latgalīšus. Mes kūpā asam latvīši i myus vīnam ūtru juosaprūt.

  2. Nav gan pārspīlēts, prezidenta izstrādājums ar paškritikas trūkumu ar nevar lepoties

Draugiem Facebook Twitter Google+