×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
1. septembris, 2016
Drukāt

Vējonis pārsēžas jaunā “Lexus” limuzīnā 120 tūkstošu vērtībā (7)

Foto - feelgrafix.comFoto - feelgrafix.com

Valsts prezidents Raimonds Vējonis kopš jūlija beigām pārvietojas ar jaunu automašīnu “Lexus”, kuras noma četru gadu laikā ar pievienotās vērtības nodokli izmaksās 119 606 eiro, noskaidroja aģentūra LETA.

Iepriekš Vējonis brauca ar “Mercedes Benz” limuzīnu, kas ir kalpojis vairākiem prezidentiem pēc kārtas. Automašīnas maiņa bija nepieciešama, jo tehniski iepriekšējā jau bija tādā nolietojuma pakāpē, ka investīcijas remontā un uzturēšanā padarīja šo auto par ekonomiski neizdevīgu, skaidro Aizsardzības ministrijas pārstāvis Kaspars Galkins.

Vējoņa preses padomnieks Jānis Siksnis norāda, ka iepriekšējā automašīna tika izmantota apmēram astoņus gadus. Ar jauno automašīnu Valsts prezidents pārvietojas kopš jūlija beigām.

Lēmumā par iepirkuma veikšanu norādīts, ka jauna luksus klases pasažieru automašīna (ar pagarinātu riteņu garenbāzi) tiek ņemta pilna servisa ilgtermiņa nomā Nacionālo bruņoto spēku Militārās policijas funkciju nodrošināšanai. Nomas pakalpojumus sniedz SIA “Pilna Servisa Līzings”.

Līgums ir noslēgts par jaunas automašīnas pilna servisa ilgtermiņa nomu uz četriem gadiem par 98 848 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa. Iepirkuma pasūtītājs ir Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs.

Paziņojumā par iepirkuma procedūras rezultātiem norādīts, ka iepirkuma izvēles kritērijs bija piedāvājums ar viszemāko cenu.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Ko šis prezidents ir paveicis tautas labā? Visa darbība robežojas ar koncertiņu apmeklējumu. Un viss.
  Gribas kādu darbu sagaidīt.

 2. Dārgā LA,vai arī jūs atbalstat to ZZS mafiju,ja KĀRTEJO reizi CENZĒJAT manu komentu.?Pilnīgs vājprāts kas notiek Latvijā?!Tur nebija NEVIENA!!lamu vārda,tikai Vējoņa nenormālo iegribu kritika.Bet to jau tauta atrādīs kur citur,kur nav cenzūras,bet tas neglābs ne Vējoni,ne ZZS .Tā lūk LA cenzori.

 3. Vienkārši ĀRPRĀTS !!!!Tas jau līdzinās Turkmenbaši.Jo mazāk prāta,jo vairāk ambīciju un nepieciešamu grabuļu lai sevi kaut kā izceltu.Tauta redz pārdzīvoja jau par slimību,bet tu re kā šis atmaksā par itkā tautas “mīlestību”.Med.māsu trūkst slimnicās,jo nav naudas algām,ārtiem tas pats,utt.KĀ NAV KAUNA tā cūkoties ar valsts līdzekļiem ,kad budžets kā Zambijā,nekam nepietiek! Bet tu re cik “pieticīgi”sāka!!Dzīvošot Ogrītē komunālajā ,malciņu gādās omei utt.LĒTS POPULISTS !Iebaros Hūte ar spīduļiem lai stāv pie ratiem.Vistrakākais ,ka tajā galvā faktiski ir toričelli tukšums.Uzrunas ir tādas,ka mani pirmklasnieki ņirdz !!Atliek tikai bisti uzstutēt pie pils!Ah jā,kopā ar sievu !!
  KUR mūs ieraus ZZS? Ne velti negrib kopā ar letiņiem uz RD vēlēšanām,JO taču iestumts krēslā ar 10 SC balsīm “mūsu”pleskavietis.

 4. Kā var šķērdēt tādu naudu visnabadzīgākās valsts prezidents, vai nevar braukt ar Audi, kas ir daudz ekonomiskāka un lētāka? Man viņa vietā būtu kauns tā prezentēties, jo visa Eiropa zina, cik mēs bagāti.

 5. Latvijas ieredniem ir talants uz naudas izskerdesanu.

 6. Te pienāca Kinzulis- Atbildēt

  un brauks kā Kārlis pie zemes arājiem, skries pa arumiem, lai sveicinātu ar svētīgu darbu?

Draugiem Facebook Twitter Google+