×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
2. decembris, 2015
Drukāt

Vējonis: potenciāli jaunai valdībai jābūt ļoti konkrētiem darba uzdevumiem (6)

EkrānšāviņšEkrānšāviņš

Ja nav apmierinātības ar šīs valdības darbu, tad nākamajai valdībai jābūt ļoti konkrētiem darba uzdevumiem, trešdien, atbildot uz žurnālistu jautājumiem, sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis pēc tikšanās ar premjerministri Laimdotu Straujumu (“Vienotība”).

“Ja kāds politiski plāno kādas valdības izmaiņas, tad būtu ļoti cieši jāpieturās pie iepriekšējā prezidenta Andra Bērziņa ierosinājuma, ka, ja vēlās mainīt valdību, tad ir jānāk jau ar ļoti konkrētu risinājumu, kāda būtu nākamā koalīcija, un kas būtu koalīcijas vadītājs,” izteicās Vējonis.

Viņš gan piebilda, ka nekas neliecina, ka Straujumas vadītā valdība šobrīd nebūtu stabila.

“Valdība turpina strādāt un tās darba kārtībā ir daudz dažādi jautājumi, kas ir jārisina. Piemēram, saistībā ar patvēruma meklētājiem un izglītību. Valdībai ir daudz uzdevumu, kas jāveic,” teica prezidents.

Vējonis gan akcentēja, ka “fons, kas kopumā ir valstī, nav tas labvēlīgākais valdībai”. “Šādas fona ietekmes nedrīkst traucēt valdības darbam,” viņš piebilda.

Savukārt Straujuma atkārtoja iepriekš sacīto, ka katras valdības darbs ir terminēts un izteica solījumu, ka brīdī, kad valdība kritīs, tad sabiedrība par to tiks informēta.

Jau ziņots, ka politikas kuluāros ilgāku laiku tiek spekulēts, ka Straujumas valdība pēc nedēļas nogalē paredzētā “Vienotības” kongresa varētu krist. Savukārt “Vienotības” līdere Solvita Āboltiņa ir paudusi gatavību uzņemties valdības vadītājas pienākumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Я люблю свиней. Собаки смотрят на нас снизу вверх. Кошки смотрят на нас сверху вниз. Свиньи смотрят на нас как на равных.

 2. Konkrēti uzdevumi ir katram, kas vēlas vadīt valdību, bet tos nepilda.

 3. Tātad pirms Vējoņa ievēlēšanas, nodrošinot Vienotības balsis, Āboltiņa ar Vējoni iepriekš par visu jau bija vienojušies.
  Paldies. Sapratu.

 4. Šī valdība ir stagnācijas valdība, kura atgādina Brežņeva laikus.
  Kas tas par Ministru kabineta vadītāju, kura visbiežākā atbilde ir, es nezinu un man jānoskaidro, jeb rīt pateikšu?
  Āboltiņa, kura Saeimā iekļuva ar mahinācijām un vēlētāju atbalsta, arī nav labāka par šo ,,omīti,,!.

 5. Tā Āboltiņa laikam TIEŠĀM nelasa NEVIENU KOMENTĀRU!!!! VIŅAI VISS PIE D….S!!!! Jeb viņa ir prātam
  neaptverama NELIETE. ka neskatoties NE UZ KO , ir GATAVA uzņemties valdības vadītājas pienākumus….. Pa kurieni viņa ielīda Saeimā -NEKO VIŅAI NENOZĪMĒ, un var teikt gan par KAUNU, GODU, SIRDSAPZIŅU un visu pārējo, VIŅA NEDZIRD…. CIK PRETĪGI RIEBĪGS VAR BŪT TĀDS CILVĒKS KĀ VIŅA!!!! VĀJPRĀTS!!! UN TĀDI IR MŪSU POLITIĶI – BEZ GODA, KAUNA, SIRDSAPZIŅAS, PIENĀKUMA APZIŅAS UN SEVIS UN SABIEDRĪBAS CIEŅAS….Jautājums paliek ĻOTI atklāts: KĀPĒC ĀBOLTIŅA RAUJAS PIE VARAS un KAM APSOLĪJUSI LATVIJU??? Citu te neko NEVAR pajautāt līdzīgi kā Godmanim savā laikā, jo no pagrimuma mēs vēl neesam laukā IZŅEMOT POLITIĶUS, kuri paši sev pielikuši ļoti lielas algas pie jau esošās…

 6. Lasot rakstu rādās ka neviens neko nezin un nekāds tirgus par amatiem un vietām pie “siles”nenotiek!~
  Izskatās ka kāds mūs uzskata par antiņiem kuriem var mālēt “jēzu”un tēlot “svēto “nevainību!
  GRIMST KUĢIS JO SŪCI REDZ VISI IZŅEMOT ELITES STŪRMAŅUS

Draugiem Facebook Twitter Google+