×
Mobilā versija
+10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
20. maijs, 2015
Drukāt

Vējonis: reālas iespējas kļūt par prezidentu ir diviem kandidātiem (7)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Reālas iespējas kļūt par nākamo Valsts prezidentu ir diviem no pašreizējiem kandidētiem, trešdien intervijā LNT sacīja aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS).

Kā reālākos kandidātus šim amatam viņš minēja pats sevi un Nacionālās apvienības virzīto Eiropas Savienības Tiesas tiesnesi Egilu Levitu.

Vējonis atturējās prognozēt, cik balsis viņš varētu saņemt, taču pauda, ka tiksies ar visu 12.Saeimas frakciju pārstāvjiem, lai pārliecinātu balsot par sevi. Vienlaikus viņš pauda viedokli, ka, atbilstoši politiskajai loģikai, Saeimas vairākuma atbalstu nevajadzētu saņemt ne “Saskaņas” virzītajam Sergejam Dolgopolovam, ne Latvijas Reģionu apvienības kandidātam Mārtiņam Bondaram.

Oficiāli Valsts prezidenta vēlēšanām pagaidām nav izvirzītas ne Vējoņa, ne Levita kandidatūras.

Jau ziņots, ka Valsts prezidenta vēlēšanas paredzētas 3.jūnijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. ,,Reālas iespējas kļūt par nākamo Valsts prezidentu ir diviem no pašreizējiem kandidētiem, trešdien intervijā LNT sacīja aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS),, Kautrību pie malas; bij jāsaka, ka trim – Vējonim, Vējonim un Vējonim …

 2. kliķes vadībā,ko ”jurists” Levits labi zina!

 3. pilsonis,kas nicina kolaborantus Atbildēt

  Ja salīdzina Vējoni no zaļajiem, kurš ir konfliktā ar komunistu lembergu ,kurš diktē visu ZZS un ar pārkrāsotajiem komunistiem un okupantiem cītīgi sadarbojušos Levitu, kas ir piedalijies kā jurists, kā konsultants visās Satversmes pārkāpumu-nelikumību gadījumos un praktiski Latvijas valsts un latviskuma nodevības gadījumos, tad Vējonis ir 100 reiz labāks prezidenta kandidāts! Kā ari Preambulas neviena neaicināto uzrakstīšanu nav neviens pilnvarojis pievienot pamatlikumam, jo to tiesīga darīt tikai 1918 gada valsts pēctecība, nevis jaunradītais 4 maija padlatvijas režīms ar okupantiem un komunistiem šīs kliķes vadībā,”jurists” Levits labi zina!

 4. Kas rada tādu presingu medijiem Atbildēt

  Tik bezgala nekaunīgu un izcili vienpusīgu kampaņu , kā par levitu prez. amatam, vēl nebiju redzējis. Jo panākt, ka NEVIENĀ mēdijā, ne radio dažādos kanālos, ne TV, ne avīzēs, žurnālos nebija neviena paša oponenta, tikai viņa slvinātāji. Neviena paša cilvēka, kas kaut vai mazliet kritiski un objektīvi vispusīgi izskatītu levita darbība pagātnē un mūsdienās, kaut tvnetā, apollo, delfos bija papilnam ar ļoti objektīviem un ar faktiem pamatotiem iebildumiem un arī smagiem pārmetumiem levitam, kā juristam, un ierēdnim, kurš valdības politikā klāt bijis visos pirms un pecneatkarības gados un bez kura labi atalgotās “palīdzības” vai nodevīgas noklusēšanas nebūtu šodienas smagā , bēdīgā šituācija valstī.

 5. Vējoņa k-gs,nu nebūsiet jūs prezidents! Lai arī es redzu,ka esat stipri “iededzies”.Solījāt pat uz otro tūri nekandidēt,solījāt nemakšķerēt balsis un nelūgties.Nu tas viss ir aizmirsts. Tiekat vispirms galā ar aizsardzību,kur FAKTISKI jūs NEKO neesat dižu paveicis !!Pamācaties pie reizes arī svešvalodas !!Vai gribat būt b.Bērziņš Nr.2??

 6. Ļoti slikti ja būs Vejonis.

  • Latvijai būs katastrofa, ja vējoni iecels par prezidentu! Pietiek jau ar to vien, KAS ir viņa draudziņš tālajā Ventspilē…

Draugiem Facebook Twitter Google+