×
Mobilā versija
+12°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
13. februāris, 2015
Drukāt

Vējonis: robežsargi un karavīri paveikuši visu iespējamo, lai samazinātu riskus (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Pēdējā gada laikā robežsargi, tāpat kā karavīri, ir paveikuši visu iespējamo, lai samazinātu riskus valsts drošībai, pauda aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, informēja Aizsardzības ministrijā (AM).

Ministrs ceturtdien un piektdien iepazinās ar situāciju uz Latvijas austrumu robežas. Kopā ar Valsts robežsardzes priekšnieku Normundu Garbaru ministrs izvērtēja situāciju un iezīmēja nākamos sadarbības soļus starp Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un robežsardzi.

“Atkal un atkal pārliecinos, ka mūsu cilvēki robežsardzē, bruņotajos spēkos un citos dienestos ir patiesi valsts patrioti un gatavi darīt visu, lai aizsargātu mūsu drošību,” sacīja Vējonis. Iepazīstoties ar situāciju, ministrs atzina, ka pēdējā gada laikā robežsargi, tāpat kā karavīri ir paveikuši visu iespējamo, lai samazinātu riskus.

Prioritārie uzdevumi valsts robežas drošības stiprināšanā ir 12 metru robežjoslas sakārtošana un aprīkošana ar nepieciešamo tehniku, robežsargu skaita palielināšana, atbilstošas materiāltehniskās bāzes nodrošināšana un NATO standartiem atbilstoša bruņojuma iegāde.

Jau šobrīd NBS īsteno sadarbību ar Robežsardzi valsts robežas drošības stiprināšanai. Galvenie sadarbības virzieni ir gan kopējas mācības, kuru mērķis ir nodrošināt efektīvu karavīru un robežsargu sadarbību militārās operācijās, gan robežsardzes virsnieku apmācība Nacionālajā aizsardzības akadēmijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Melplushkans no "Draugiem" Atbildēt

    Pie mums gan atbalsta Putleru, jo esam taa pakalpinu projekts prieks vieteejo vientiesu pratu cakaresanas un kontroles. Pie mums speciaali tiek uztureeta un lobeeta Kremla propagandas trollu brigaade, kas liek rakstus un skalo smadzenes, aprej oponentus komentaaros. Bet muusu cenzori, admini, savukaart, tiem piespeelee, gan blokeejot citaadi domajoso rakstus, gan uz laiku pasus, kas atlaujas iebilst trolliem, liidziigi kaa pret preterorisma akcijas daliibniekiem prokremliskie polici, atrodam iemeslus..
    Pie mums nedrikst atlauties nekaunibu iebilst labakas valsts pasaule – Krievijas slavinajumiem un tas ienaidnieku pilnigai nozakasanai, jo pie mums tas skaitas sodami, jo neatbilst seit deklaretajam draudzigumam…
    No tadiem censamies atbrivoties, lai netrauce mums veelamo putleristu cinai par pasaules paklausanu.

Draugiem Facebook Twitter Google+