Mobilā versija
+4.5°C
Leonīds, Leonīda
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
8. februāris, 2016
Drukāt

Vējonis saņēmis vairāku valstu līderu laba vēlējumus (2)

Ekrānšāviņš no videoEkrānšāviņš no video

Valsts prezidenta kancelejas publiskotais video no slimības gultas.

Atveseļošanās laikā Valsts prezidents Raimonds Vējonis saņēmis vairāku valstu vadītāju un vēstnieku vēstules ar veselības un laba vēlējumiem, informēja  prezidenta Preses dienestā.

“Biju sarūgtināts, uzzinot par Jūsu neseno hospitalizāciju, bet atvieglots, dzirdot, ka operācija bija veiksmīga. Sūtu Jums patiesa atbalsta vēlējumus un novēlu spēku ātrai un vienmērīgai atveseļošanai,” savā vēstulē raksta Eiropas Komisijas prezidents Žans Klods Junkers.

Savukārt Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess un Ieva Ilvesas kundze novēlējuši Valsts prezidentam pacietību veseļojoties. “Bet pats galvenais – nesteigties un atlikt darbus uz kādu brīdi,” teikts vēlējumā.

Savus laba vēlējumus atveseļošanās laikā atsūtījis arī Austrijas prezidents Heincs Fišers, Horvātijas prezidente Kolinda Grabara-Kitaroviča, Nīderlandes karalis Vilems Aleksandrs, Polijas prezidents Andžejs Duda , Spānijas karalis Felipe VI, Šveices prezidents Johans Šneiders-Amans, Turcijas prezidents Redžeps Tajjips Erdogans, Ungārijas prezidents Jānošs Āders un Vācijas prezidents Joahims Gauks , kā arī vairāku valstu vēstnieki.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis pateicas visiem par saņemtajiem labajiem vārdiem un vēlējumiem, kas ir ļoti nozīmīgs atbalsts atveseļošanās procesā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Diez, vai labus vēlējumus ir sūtījuši Freiberga un Zatlers? Nekur nav izdevies izlasīt. Viņiem jau parasti kārojas dot visādas pamācības, ko tagad klusē.

  2. Vienīgais no kaimiņiem labus vārdus sūta tikai Igaunijas prezidents Ilvess? Nu, gan kaimiņi!

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+