Mobilā versija
+5.3°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
15. jūlijs, 2016
Drukāt

Vējonis tiksies ar Lielbritānijas karalieni Elizabeti II

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Valsts prezidents Raimonds Vējonis nākamnedēļ dosies oficiālā vizītē uz Lielbritāniju, un tās laikā 19.jūlijā viņam paredzēta audience pie karalienes Elizabetes II, liecina prezidenta darba kārtība.

Sagaidāms, ka prezidents oficiālo vizīti Lielbritānijā sāks 18.jūlijā, kad viņam paredzētas darba vakariņas Latvijas vēstniecībā Lielbritānijā. Savukārt 19.jūlijā paredzēta dalība ziedu nolikšanas ceremonijā Vestminsteras abatijā un audience pie karalienes Elizabetes II.

Vējonim arī ieplānota tikšanās ar Lielbritānijas Lordu palātas spīkeri baronesi D’Souzu, kā arī Apakšpalātas spīkeri Džonu Berkovu.

Dienas noslēgumā prezidentam ar kundzi paredzēta arī viesošanās Daugavas Vanagu namā, bet pēc tam viņš tiksies ar latviešu kopienas pārstāvjiem.

Savukārt 20.jūlijā Vējonim ieplānota intervija laikrakstam “Financial Times”, kā arī NATO Sabiedroto ātrās reaģēšanas korpusa štāba apskate.

Pievienot komentāru

Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+