Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
6. novembris, 2016
Drukāt

Vējš gar ausīm! “Žagarkalns” atklāj slēpošanas sezonu

Foto no Žagarkalna arhīvaFoto no Žagarkalna arhīva

Slēpošanas komplekss “Žagarkalns” svētdien plkst.14 atvērs pirmo kalnu slēpošanas trasi, liecina tā mājaslapā publicētā informācija.

Apmeklētāji tiek gaidīti līdz plkst.21. Atvērta būs “Cīruļkalna” nogāze.

Savukārt Madonā jau vairākas dienas atvērtas “Smeceres sila” distanču slēpošanas trases, apmeklētājiem pieejamas trases 18 kilometru garumā.

“Smeceres sila” vadītājs Gunārs Ikaunieks aģentūrai BNS šonedēļ sacīja, ka iepriekšējos divus gadus saistībā ar sniega trūkumu trases lielākoties darbojās uz mākslīgā sniega bāzes. Ja šosezon būs daudz dabīgā sniega, trašu garums “Smeceres silā” sasniegs pat 30 kilometru.

“Gaiziņā” vēl nav atvērtas slēpošanas trases, bet ģimenes ar bērniem tiek aicinātas vizināties ar ragavām, plēvēm vai citiem palīglīdzekļiem.

Laika prognozes liecina, ka nākamnedēļ Latvijā lielākoties valdīs sals, bet tikai dažās naktīs, izklīstot mākoņiem, tas būs pietiekami liels, lai slēpošanas trasēs varētu pūst mākslīgo sniegu. Aukstāks laiks saglabāsies Vidzemē.

Pievienot komentāru

Vējonis ar Lavrovu tikai sasveicināsLatvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis nupat notikušajā Minhenes drošības konferencē sēdējis plecu pie pleca ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu. Vai tā ir tikai nejaušība, un ko abas amatpersonas runājušas?
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+