×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.1°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
15. februāris, 2017
Drukāt

Vēl dienu iepriekš darbināja: Liepājas kanālā pēkšņi nogrimst zvejas kuģis

Ekrānšāviņš no liepajniekiem.lvEkrānšāviņš no liepajniekiem.lv

Šorīt no rīta Liepājas kanālā “pēkšņi un ļoti strauji” nogrimis zvejas kuģis “Vētra”, vēsta vietējais portāls “liepajniekiem.lv”. Kad pamanīta sasvēršanās, izsaukta tehnika, taču, kad tā atbrauca, bijis jau par vēlu, – kuģis jau bija pilnībā nogrimis.

Kanālā no zvejas kuģa noplūda ne pārāk liels daudzums tehnisko šķidrumu. Piesārņojums pa ūdens virsmu izplatījies aptuveni 100 kvadrātmetru platībā.

Reģionālās vides pārvaldes speciālisti, kuri arī bija ieradušies notikuma vietā, atzina, ka videi pagaidām kaitējums nav nodarīts, jo piesārņojums nav liels, turklāt ugunsdzēsēji glābēji ierobežojuši piesārņojuma izplatīšanos un esošais piesārņojums ar absorbējošajām bonām tiks savākts.

Portāls noskaidroja, ka vēl iepriekšējā dienā kuģis darbināts. Cilvēki nogrimšanas brīdī uz kuģa nebija. “Liepajniekiem.lv” raksta, ka saimnieki pieļauj, ka, visticamāk, sūce kuģa korpusā, kas ir no salīdzinoši plāna alumīnija, varētu būt radusies no ledus. Savukārt straumes, kas naktī nesušas ūdeni no jūras puses, ielauzušās kuģa tilpnē un tādēļ kuģis nogrimis.

Zvejas kuģa saimnieki patlaban meklē ūdenslīdēju, kurš piekabinātu nogrimušo kuģi krānam, kā arī celtni kuģa izcelšanai no ūdens.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+