Mobilā versija
Brīdinājums +9.2°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 23. maijs, 2017
8. janvāris, 2014
Drukāt

Vēl nedēļu var pieteikties Grāmatu draugu ķēdei

Gramatu kede

Jau pēc desmit dienām, 18. janvārī, notiks viens no centrālajiem Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas atklāšanas notikumiem – akcija “Gaismas ceļš – Grāmatu draugu ķēde”, kad no rokas rokā tiks nodotas grāmatas no Latvijas Nacionālās bibliotēkas vecās ēkas uz jauno mūsdienīgo celtni Daugavas otrā krastā – Gaismas pili.
Lai tā ritētu veiksmīgi un organizēti, ir sākta dalībnieku pārreģistrācija. Ikvienu, kurš līdz šim ir pieteicies akcijai “Gaismas ceļš – Grāmatu draugu ķēde”, organizatori lūdz apstiprināt dalību pa tālruni 67037969 vai mobilo tālruni 29357445 vai e-pastu kede@riga2014.org, lai precizētu ierašanās laiku un vietu.
Katram no astoņiem posmiem būs noteiktas pulcēšanās vietas, kurā katrs dalībnieks saņems dalībnieka atšķirības zīmi un, sekojot koordinatoru norādēm, ieņems vietu Grāmatu draugu ķēdē.
Tie, kas vēl gribētu reģistrēties, līdz 16. janvārim var sūtīt pieteikumu uz e-pastu kede@riga2014.org, norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru. Apstiprinot vai piesakot dalību akcijā, organizatori konkretizēs katra dalībnieka pulcēšanās vietu.
Lai Eiropas kultūras galvaspilsētas atklāšanas nedēļas pasākumu laikā rīdzinieki un pilsētas viesi pēc iespējas mazāk izjustu sabiedriskā transporta kustību izmaiņas, ir precizēti daži no akcijas maršruta posmiem. Tie ir: 1.posms – Vērmanes dārzs; 2.posms – Merķeļa iela; 3.posms – Brīvības bulvāris; 4.posms – Kaļķu iela; 5.posms – Kaļķu iela/Kungu iela; 6.posms – 11.novembra krastmala; 7.posms – Akmens tilts; 8.posms – Akmens tilts pie Gaismas pils.

Pievienot komentāru

Konfesijas būs vienlīdzīgākas par citiem īpašniekiem?Viens miljons eiro nākamgad un vismaz divi miljoni eiro gadā, sākot no 2019. gada – tik lielu valsts budžeta finansējumu reliģiskajām organizācijām to īpašumā esošo valsts pieminekļa statusu ieguvušo dievnamu atjaunošanai paredz šobrīd varas gaiteņos klīstošais Sakrālā mantojuma saglabāšanas finansēšanas likumprojekts.
Draugiem Facebook Twitter Google+