×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
22. aprīlis, 2017
Drukāt

Vēl tagad tie zaļie cipariņi acu priekšā stāv! Divas kundzes ieguvušas vērienīgu laimestu (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Vakar noformēt savus 12 000 eiro un 30 000 eiro lielos laimestus bija ieradušās divas veiksminieces, LA.lv uzzināja “Latvijas Loto”.

Kundze no Alūksnes rajona, kura strādā par pamatskolas skolotāju, šā gada 17.aprīlī laimēja 12 000 eiro. Spēlēt loteriju bijusi viņas šī gada Jaungada apņemšanās.

“Jā, es cerēju uz laimestu. Gribējās pēc iespējas lielāku,” viņa atzīst. Pārbaudot kontu, ilgi nav spējusi noticēt savām acīm. “Man nācās sevi mierināt, jo uztraukums liels,” viņa stāsta, “galu galā izdevās sev iestāstīt, ka šoreiz man tiešām ir paveicies”. Laimesta naudu kundze gribētu tērēt veselības uzlabošanai un ieguldīt nekustamajā īpašumā.

Savukārt otra kundze bija atbraukusi no Ogres novada. Viņas laimests – 30 000 eiro, par ko uzzinājusi vakarā, tāpēc nakti nav gulējusi. “Aizmigu tikai ap pieciem no rīta,” viņa atklāj.

“Dienas laikā laimestu nepārbaudīju. Nodomāju – ai, vakarā paskatīšos. Slēdzu datoru, atveru kontu… vēl tagad tie zaļie cipariņi acu priekšā stāv!” Uzreiz zvanījusi māsai, kura no priekiem klausulē gan spiegusi, gan kliegusi. “Kamēr gaidu naudu kontā, tikmēr lielus plānus nekaļu, taču vispār gribētos naudu ieguldīt sevī – pamācīties kādos kursos, iespējams, ar mākslu saistītos, jo tā mani vienmēr interesējusi. Tāpat nomaksāšu kredītu un… ceļošu. Eiropā dzīvo daudz radu un draugu – došos ciemos!”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+