Mobilā versija
+0.9°C
Ziedonis
Pirmdiena, 1. maijs, 2017
13. janvāris, 2015
Drukāt

Vēl tikai divas dienas var pieteikt pretendentus balvai “Boņuks 2014”

Publicitātes  fotoPublicitātes foto

Vēl tikai pāris dienas līdz 15. janvārim var pieteikt pretendentus Latgaliešu kultūras gada balvai “Boņuks 2014”, atgādina Latgales vēstniecības “Gors” mārketinga daļas vadītāja Edīte Husare.

“Boņuks” ir vienīgā balva, kas īpaši izceļ un godina sasniegumus latgaliešu kultūras dzīvē. Tās mērķis – veicināt latgaliešu kultūrvides saglabāšanu un attīstību, kā arī apkopot un godināt spilgtākos un nozīmīgākos sasniegumus latgaliešu kultūrā pagājušā gada griezumā.

Balvu 2008. gadā iedibināja biedrības “Kukuži” un “Latgolys Producentu Grupa”, bet pērn Latgaliešu kultūras balvas rīkošanā iesaistījās Latgales vēstniecība GORS. 2014. gada balvai pretendentu pieteikumi tiek pieņemti 20 nominācijās, kas skar sabiedriskās aktivitātes, mūzikas un literatūras sfēras.

Svinīgā balvas pasniegšanas ceremonija notiks šī gada 22. februārī Latgales vēstniecības GORS Lielajā zālē. Ceremonijas pirmajā daļā tiks izrādīts oktobrī pirmizrādi piedzīvojušais uzvedums “Francis”, kas veltīts ievērojamajam valstsvīram Francim Trasunam. Pasākuma otrajā daļā tiks godināti notikumi, cilvēki, aktivitātes, kas latgaliešu kultūrā bijuši nozīmīgi 2014. gadā.

Biļetes nopērkamas Latgales vēstniecības “Gors” kasē un internetā www.latgalesgors.lv, biļetes cena 3 eiro.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+