Mobilā versija
+2.0°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
1. jūnijs, 2014
Drukāt

Vēl tikai šomēnes var apmainīt latus pret eiro bez maksas

Foto-LETAFoto-LETA

Vēl tikai jūnijā Latvijas komercbankās iedzīvotāji varēs apmainīt latus pret eiro bez komisijas maksas, aģentūru LETA informēja Latvijas Komercbanku asociācijā.

Lai gan bezmaksas maiņas periodā bankās latus pret eiro var apmainīt neierobežotā daudzumā, tiem iedzīvotājiem, kas vēlas vienā reizē apmainīt 3000 latus un lielākas summas, šāds darījums bankā jāpiesaka vismaz trīs dienas iepriekš.

Šā gada pirmajā ceturksnī Latvijas komercbankās pret eiro kopumā ir apmainīti 276 miljoni latu. Naudas maiņai bankās klienti bija veikuši vairāk nekā 625 tūkstošus skaidras naudas maiņas darījumu, iemaksājot skaidrās naudas latus kontā vai mainot latus pret eiro skaidro naudu.

Latvijas Pastā pirmajos trīs mēnešos 302 Latvijas Pasta nodaļās pret eiro tika samainīti 25 miljoni latu.

Komercbanku asociācija atgādina, ka likums par eiro ieviešanu Latvijā paredz, ka trīs mēnešus latus pret eiro pēc oficiālā kursa un bez komisijas maksas varēja mainīt vairākās Latvijas Pasta nodaļās, pusgadu – Latvijas komercbankās, savukārt Latvijas Bankā – bez termiņa ierobežojuma.

 

 

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (6)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (10)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+