Mobilā versija
+1.6°C
Ziedonis
Pirmdiena, 1. maijs, 2017
1. aprīlis, 2016
Drukāt

Vēl var pieteikt pretendentus Žaņa Sūniņa prēmijai

otas27

Talsu pilsētas dzimšanas dienas nedēļā – Mākslas dienu ietvaros, 16. aprīlī tiks pasniegta 2004. gadā iedibinātā Talsu mākslinieka Žaņa Sūniņa (1904-1993) vārdā nosauktā prēmija, LA.lv uzzināja Talsu novada domē.

Pašvaldība prēmiju piešķir reizi gadā vienam Talsu novada māksliniekam vai mākslinieku grupai kā apbalvojumu par augstvērtīgiem sasniegumiem, spilgtu un radošu devumu vizuālajā mākslā iepriekšējā kalendārā gada laikā vai ilgākā periodā, kura darbs vai darbi ir parādīti publiskā telpā.

Līdztekus prēmijas pasniegšanai, Mākslas dienu ietvaros paredzēti pasākumi Talsu novada muzejā un Brīvās mākslas telpā “Baložu pasts”. Svētku ietvaros notiks Talsu mākslinieku Mākslas dienu izstādes atklāšana, būs iespējams baudīt Starpdisciplināro mākslu grupas IDEAGNOSIS performanci, tiks atvērts katalogs “Talsu mākslinieki. 2006-2015”, atklātas Talsu novada amatiermākslinieku un Igora Bernāta gleznu izstāde, kā arī Andra Vītola, Ulda Balgas instalāciju izstāde.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+