Mobilā versija
+2.3°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
1. aprīlis, 2016
Drukāt

Vēl var pieteikt pretendentus Žaņa Sūniņa prēmijai

otas27

Talsu pilsētas dzimšanas dienas nedēļā – Mākslas dienu ietvaros, 16. aprīlī tiks pasniegta 2004. gadā iedibinātā Talsu mākslinieka Žaņa Sūniņa (1904-1993) vārdā nosauktā prēmija, LA.lv uzzināja Talsu novada domē.

Pašvaldība prēmiju piešķir reizi gadā vienam Talsu novada māksliniekam vai mākslinieku grupai kā apbalvojumu par augstvērtīgiem sasniegumiem, spilgtu un radošu devumu vizuālajā mākslā iepriekšējā kalendārā gada laikā vai ilgākā periodā, kura darbs vai darbi ir parādīti publiskā telpā.

Līdztekus prēmijas pasniegšanai, Mākslas dienu ietvaros paredzēti pasākumi Talsu novada muzejā un Brīvās mākslas telpā “Baložu pasts”. Svētku ietvaros notiks Talsu mākslinieku Mākslas dienu izstādes atklāšana, būs iespējams baudīt Starpdisciplināro mākslu grupas IDEAGNOSIS performanci, tiks atvērts katalogs “Talsu mākslinieki. 2006-2015”, atklātas Talsu novada amatiermākslinieku un Igora Bernāta gleznu izstāde, kā arī Andra Vītola, Ulda Balgas instalāciju izstāde.

Pievienot komentāru

Diskusiju mutuļos dzims jaunas dejasSakarsušajā gaisotnē ap Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētku Deju lieluzveduma repertuāru un dejotāju ietērpu būtiski ir emociju un pretrunīgās argumentācijas jūrā nepazaudēt deju kuģa stūri – skaidru skatu uz nozares šodienu un perspektīvu.
Draugiem Facebook Twitter Google+