×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
17. jūnijs, 2014
Drukāt

Vēl var pieteikties 
konkursam “Gada jaunais autovadītājs”

Foto no www.gadaautovaditajs.lvFoto no www.gadaautovaditajs.lv

Ar īstu sacīkšu garšu šogad izcelsies visi Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) un TV raidījuma Zebra organizētā konkursa “Gada jaunais autovadītājs” pusfināli, kuriem var pieteikties interneta vietnē www.gadaautovaditajs.lv.

Viens no pusfināla uzdevumiem būs kartings. Labākajiem jaunajiem autovadītājiem būs ne tikai jāzina satiksmes noteikumi un jāizprot drošība, bet arī jāmāk braukt ātri un precīzi. Labāko rezultātu īpašnieki šajā uzdevumā Valmieras, Ventspils un Jēkabpils pusfināla sacensībās tiks pie īpašām balvām – dalībnieku biļetēm uz Red Bull Cart Fight Latvijas pusfināliem. Savukārt pārliecinošākie fināla dalībnieki varēs iejusties Haralda Šlēgelmilha blakussēdētāja lomā, dodoties kopīgā izbraucienā pa trasi ar Toyota GT86 automašīnu.

Vēl īpaši iespaidīgu pārbaudījumu pusfinālu dalībniekiem sarūpējuši FN Serviss ugunsdrošības speciālisti – jaunieši varēs uzzināt, kā jārīkojas, ja aizdegas automašīna.

Dalība konkursā ir bez maksas – projekts tiek finansēts no OCTA prēmijām. Dalībnieki, kuri internetā veiksmīgi atbildēs uz 1. kārtas jautājumiem, varēs izvēlēties pusfināla norises vietu un laiku. Katra pusfināla pirmo astoņu vietu ieguvēji 5. oktobrī startēs lielajā finālā Biķernieku trasē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+