Mobilā versija
-0.7°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
19. maijs, 2015
Drukāt

Vēl var pieteikties konkursam

CSDD publicitātes fotoCSDD publicitātes foto

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) aicina 16 – 18 gadus vecus jauniešus pieteikties konkursam “Gada jaunais autovadītājs”. Dalībnieku reģistrācija interneta vietnē “www.gadaautovaditajs.lv”.

Konkurss tiek organizēts jau sesto gadu, lai veicinātu jauniešos izpratni par ceļu satiksmes likumsakarībām un spēju izvairīties no avārijas situācijām. Teorētiskas zināšanas un praktiskas braukšanas iemaņas dalībniekiem būs jāapliecina uzdevumos, kas atbilst reālām situācijām ceļu satiksmē.

“Ir dalībnieki, kas piesakās konkursam vairākus gadus pēc kārtas, uzrādot arvien labāku rezultātu. Tas nozīmē, ka esam spējuši radīt aizraujošu un izglītojošu pasākumu, kas ļauj mums visiem justies drošāk uz ceļa,” stāsta konkursa idejas autors, TV raidījumu “Zebra” un “Ātruma cilts” veidotājs Pauls Timrots.

Dalībai konkursā ir tikai trīs nosacījumi: vecums 16 – 18 gadi; jābūt braukšanas mācību atļaujai jeb tā sauktajām baltajām tiesībām (vai mopēda vadītāja apliecībai); jāzina ceļu satiksmes noteikumi un jābūt pamatiemaņām auto vadīšanā. Dalība konkursā ir bez maksas – projekts tiek finansēts no OCTA prēmijām.

Konkursa dalībnieki, kuri veiksmīgi atbildēs uz 1. kārtas jautājumiem interneta vietnē www.gadaautovaditajs.lv, varēs izvēlēties sev piemērotu pusfināla norises vietu un laiku. Tāpat kā pērn tās ir četras pilsētas: Jēkabpils – 28. jūnijs, Valmiera – 2. augusts, Ventspils – 29. augusts, Rīga – 26. septembris. Katrai pusfināla kārtai kvalificējas 30 labāko rezultātu īpašnieki, lai parādītu savas autovadīšanas prasmes pie jaunas “Toyota” stūres. Katra pusfināla pirmo astoņu vietu ieguvēji 4. oktobrī startēs lielajā finālā Biķernieku trasē Rīgā.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+