Pasaulē

Vēl viena aktrise apsūdz Stīvenu Sīgalu izvarošanā3

Foto: AFP/Scanpix/LETA

Bijusī topošā aktrise Redžaina Saimonsa piektdien pārraidītā intervijā apsūdzēja Holivudas aktieri Stīvenu Sīgalu viņas izvarošanā, kas esot notikusi 1993.gadā.

Intervijā telekanālam NBC Saimonsa nosauca šo izvarošanu par “ļoti plēsonīgu, ļoti agresīvu un traumējošu” un sacīja, ka viņai tolaik bija 18 gadu.

Viņa pastāstīja, ka tikusi uzaicināta uz Sīgala rīkotu ballīti, lai atzīmētu filmas “On Deadly Ground” (“Nāves zona”) uzņemšanas beigas.

Saimonsa sacīja, ka viņa šajā filmā bijusi tikai fona aktrise. Ierodoties uz ballīti, viņa pārsteigta uzzinājusi, ka ir vienīgā uzaicinātā.

“Pirms es sapratu, kas notiek, viņš bija man virsū un es nespēju pakustēties,” stāstīja Saimonsa. “Es jutos tā, it kā būtu atstājusi savu ķermeni,” teica Saimonsa, kas šī uzbrukuma laikā esot pamirusi.

Saimonsa apgalvoja, ka Sīgals viņu izģērbis un viņai seksuāli uzbrucis savā gultā, kamēr viņa koncentrējusi uzmanību uz Sīgala toreizējās sievas aktrises Kelijas Lebrokas fotogrāfiju uz naktsgaldiņa.

Saistītie raksti

Saimonsa sacīja, ka esot ziņojusi par šo seksuālo uzbrukumu Kalifornijas štata Beverlihilsas pilsētas policijai, jo incidents noticis šajā pilsētā.

Sīgalu seksuāli nepiedienīgā uzvedībā ir apsūdzējušas arī citas sievietes. Dženija Makartija apgalvoja, ka Sīgals viņai seksuāli uzmācies 1995.gadā noklausīšanās laikā, bet Poršija de Rosi sacīja, ka Sīgals noklausīšanās laikā atvilcis rāvējslēdzēju savām biksēm.

Sīgala preses sekretārs ir noliedzis Makartijas izteiktās apsūdzības.

LA.lv