Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
25. novembris, 2015
Drukāt

Vēlas panākt kvalitatīvākus karogus

Foto - LETAFoto - LETA

Heraldikas komisija uzskata, ka normatīvajā regulējumā ir jānosaka stingrākas prasības Latvijas valsts karoga izgatavošanai, lai tie būtu kvalitatīvāki.

Patlaban normatīvajā regulējumā attiecībā uz valsts karoga parametriem ir noteikts tikai karoga tonis un krāsu attiecības. Tomēr komisija uzskata, ka ar to ir par maz, vakar Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā stāstīja Heraldikas komisijas vadītāja Ramona Umblija. Heraldikas komisijas jurists Edgars Pastars rosināja izdarīt grozījumus Ministru kabineta noteikumos, paredzot, ka pie valsts karoga parametriem ir jānosaka arī prasības karoga audumam – tekstilmateriāla svars, blīvums un krāsas noturība. Šīs prasības gan attiektos uz korporatīvajiem pasūtījumiem, un iedzīvotāji joprojām pie savas privātmājas varēs izkārt karogus, kādus būs iegādājušies.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+