Mobilā versija
+17.7°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
26. janvāris, 2017
Drukāt

Veļas virsū citiem pasažieriem: nekauņu izsēdina no transporta

LETALETA

Ilustratīvs attēls

Vakar, 25.janvārī, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki saņēma informāciju, ka 40.maršruta autobusā atrodas manāmi iereibis vīrietis, kurš ar savu uzvedību traucē citiem sabiedriskā transporta pasažieriem, informēja RPP.

Kārtības sargi norādīto autobusu apturēja nākošajā pieturā, kur pie tā ieejas sastapta izsaucēju. Jaunā meitene paskaidroja, ka autobusā iekāpis vīrietis un, sēžot krēslā, vēlies virsū viņai un citiem pasažieriem. Savukārt uz aizrādījumiem vīrietis nereaģējis pat tad, kad pasažieri teikuši, ka saukšot policiju, stāstīja aculieciniece.

Ņemot vērā pasažieru teikto, iereibušais kungs no sabiedriskā transporta izsēdināts. Pats vīrietis par šādu notikumu pavērsienu pauda nepatiku un noliedza, ka būtu kādam traucējis. Vīrietis runāja nesakarīgi un nespēja patstāvīgi pārvietoties.

Nogādājot policijas dežūrdaļā, noskaidrots, ka vīrietis ir 2.01 promiļu reibumā. Iereibušajam pasažierim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos sabiedriskā vietā tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (9)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+