×
Mobilā versija
Brīdinājums -9.3°C
Diāna, Dina, Dins
Sestdiena, 24. februāris, 2018
26. janvāris, 2017
Drukāt

Veļas virsū citiem pasažieriem: nekauņu izsēdina no transporta

LETALETA

Ilustratīvs attēls

Vakar, 25.janvārī, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki saņēma informāciju, ka 40.maršruta autobusā atrodas manāmi iereibis vīrietis, kurš ar savu uzvedību traucē citiem sabiedriskā transporta pasažieriem, informēja RPP.

Kārtības sargi norādīto autobusu apturēja nākošajā pieturā, kur pie tā ieejas sastapta izsaucēju. Jaunā meitene paskaidroja, ka autobusā iekāpis vīrietis un, sēžot krēslā, vēlies virsū viņai un citiem pasažieriem. Savukārt uz aizrādījumiem vīrietis nereaģējis pat tad, kad pasažieri teikuši, ka saukšot policiju, stāstīja aculieciniece.

Ņemot vērā pasažieru teikto, iereibušais kungs no sabiedriskā transporta izsēdināts. Pats vīrietis par šādu notikumu pavērsienu pauda nepatiku un noliedza, ka būtu kādam traucējis. Vīrietis runāja nesakarīgi un nespēja patstāvīgi pārvietoties.

Nogādājot policijas dežūrdaļā, noskaidrots, ka vīrietis ir 2.01 promiļu reibumā. Iereibušajam pasažierim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos sabiedriskā vietā tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+