×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
3. jūnijs, 2017
Drukāt

Vēlēšanu iecirknī Rīgā nekārtības rīkojuši agresīvi krievvalodīgi jaunieši (3)

Foto: VPFoto: VP

Ilustratīvs attēls

Šorīt 45.vēlēšanu iecirknī Rīgas Kristīgajā vidusskolā pāris agresīvi noskaņoti krievvalodīgie jaunieši mēģināja rīkot nekārtības, aģentūra LETA uzzināja vēlēšanu iecirknī.

No sākuma agresīvie jaunieši tika manīti teritorijā pie vēlēšanu iecirkņa. Pēc neilga laika, tie devušies iecirkņa virzienā un mēģinājuši iekļūt vēlēšanu iecirknī.

Iecirkņa darbinieki lūguši jauniešus pamest telpas, bet paralēli tam tika izsaukti apsardzes darbinieki un Valsts policija.

Valsts policijas preses pārstāve Ilze Jurēvica aģentūrai LETA pastāstīja, ka policija saņēma informāciju par to, ka vēlēšanu iecirknī ieradušies vairāki jaunieši un bezmērķīgi klaiņojuši pa iecirkņa telpām. Iecirkņa darbinieki izsaukuši policiju, taču pirms likumsargu ierašanās jaunieši jau bija telpas pametuši, līdz ar to nevienam protokols nav noformēts.

Kā aģentūra LETA novēroja, tikmēr vēlēšanu iecirknī balsošana turpinājusies, un aktivitāte tajā ir bijusi diezgan augsta, jo nobalsot bija ieradušies vairāki cilvēki.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nevis krievvalodīgie, bet agresīvi krievi.

  2. Rezumè : ES un NATO Valsts Latvijas policisti (” krievvalodigie ” ?) nepilda savus tiesos pienakumus.Likumu un savu pienakumu nepildisana ir janoverte ka ka nozieguguma un noziedzinieku atbalstisana.Vai krievvalodigie policisti ir Latvijas Valsts pilsoni ? Ka Latvija var but policisti kuri neparvalda Valsts valodu ? Kad Latvija klus par Tiesisku Valsti,kura tiek ieveroti un izpilditi Latvijas Valsts likumi un Startautiskie likumi ? Okupacijas seku likvidesanu ieskaitot.

Draugiem Facebook Twitter Google+