Kultūra
Kultūrpolitika

Vēlies ieguldīt? Nopērc Justa dziesmas autortiesības! 0

Publicitātes foto

No šodienas ikviens var iegādāties dziedātāja Justa jaunāko dziesmu autoratlīdzības daļu, to nodrošina Igaunijā bāzētais jaunuzņēmums Fanvestory, kas no tagad pieejams arī Latvijas mūzikas faniem, vēsta Kn3.

Fanvestory ir platforma, kurā satiekas mūziķi un mūzikas fani, dodot iespēju iegādāties daļu no dziesmas, tādējādi fani var ne tikai finansiāli atbalstīt savu iemīļoto mākslinieku, bet arī laika gaitā nopelnīt. Šāda sadarbība pilnībā transformē mākslinieku un fanu attiecības, radot finansiālas iespējas abām pusēm. Savukārt māksliniekiem šis ir veids, kā personalizēt attiecības ar saviem faniem un piedāvāt tiem kaut ko nebijušu – daļu savas dziesmas.

Jaunuzņēmums Fanvestory veiksmīgi uzsāka savu darbību Igaunijā pirms gada, kur jau ar pirmajiem projektiem saņēma mūziķu fanu atsaucību. Viens no populārākajiem Igaunijas mūzikas industrijas dalībniekiem un Eirovīzijas uzvarētājs Tanels Padars savas jaunākās dziesmas daļas pārdeva vien tikai 30 minūtēs, bet starptautiski pazīstamā repera Tomija Keša dziesmas daļas iegādājās 200 fanu divu stundu laikā.

Platforma fanvestory.com patlaban iespējams iegādāties Latvijas dziedātāja Justa jaunākā singla “Are You There” un vēl neizdotas dziesmas “Uz palodzes” daļas, kā arī piedalīties Igaunijas pop-zvaigznes Līsas Lemsalu projektā. Piedalīties autora projektā var ne tikai Latvijas mūzikas fani, bet arī visas Eiropas un Skandināvijas mūzikas cienītāji.

VIDEO mūziķis Justs stāsta par dalību projektā.

LA.lv